Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir? Gerçek Adı

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir? Gerçek Adı, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir? Gerçek Adı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir? Gerçek Adı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Kutlubike Kimdir? Gerçek Adı

Türk Özbek ortak yapımı olan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi önce Özbekistan’da yayınlanmıştır. Yönetmen koltuğunda Metin Günay, Reza Himmeti ve Nurgissa Almurat’ın oturduğu Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi 21 Mayıs Cuma günü Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmıştır. Kısa sürede oldukça büyük beğeni alan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Kutlubike de seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Kutlubike kişiliğini ve Kutlubike kişiliğine hayat veren oyuncumuzu yakında zamandan tanıtacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Kutlubike Karakteri Kimdir?

Önce Özbekistan’da yayına giren dizi, 21 Mayıs cuma günü ülkemizde yayınlanmaya başlamıştır. Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Kutlubike’de seyirciler aracılığıyla merak konusu olmuştur fakat Kutlubike kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Kutlubike kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Bozkır Aslanı Celaleddin Kutlubike Kimdir?

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin başrolünde bulunan Kutlubike kişiliğine güzel oyuncu Yulduz Radjabova hayat vermektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin başrolün bulunan güzel oyuncu Yulduz Radjabova’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Yulduz Radjabova kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Yulduz Radjabova Kimdir?

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin başrolünde bulunan güzel oyuncu 34 yaşının içindedir ve 1987 senesinde Özbekistan’ın Navoiy kentinde dünyaya gelmiştir. Taşkent devlet sanat Enstitüsü’nden mezun olan güzel oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2013 senesinde vizyona giren, Khazon sinema filmi ile geçmiştir. Sadece Özbekistan’da değil ülkemiz de tanınan güzel oyuncu 2016 senesinde Virus isimli sinema filmi ile seyirci karşısına çıkmıştır. Filmdeki sergilediği güçle dikkatleri üzerine çeken Yulduz Radjabova, aynı yıl Boyvachcha kuyov sinema filminde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2020 senesinde vizyona giren ve Robiya kişiliğine hayat verdiği Songs Of Farida sinema filmiyle geçen güzel oyuncu, Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde Kutlubike kişiliğini canlandırmaktadır.

Yulduz Radjabova Yer Aldığı Diziler

Özbekistanlı güzel oyuncu Yulduz Radjabova, önceden bir çok başarılı çalışmada boy göstermiştir. Lakin güzel oyuncunun bulunduğu ilk profesyonel dizisi Bozkır Aslanı Celaleddin dizisidir. Daha önce bi hayli başarılı filmlerde bulunan Yulduz Radjabova, ilk dizisi olmasına rağmen Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde başrolü oynamaktadır. Kariyerindeki asıl çıkışı bu dizi ile sağlayan güzel oyuncuyu önümüzdeki senelerda bir çok başarılı çalışmada göreceğimizden eminiz.

Yulduz Radjabova Resmi İnstagram Hesabı

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi aracılığıyla yalnızca Özbekistan’da değil Türkiye’de de tanınan bir oyuncu durumuna gelen Yulduz Radjabova, sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncunun instagram da 126 gönderisi ve 783 bin takipçisi mevcuttur. Takipçi sayısı gün geçtikçe git gide artan güzel oyuncu Yulduz Radjabova’nın resmi instagram hesabı: @yulduz_radjabova_official

Yulduz Radjabova Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde Kutlubike kişiliğine hayat veren Özbekistanlı oyuncu Yulduz Radjabova halen evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Yulduz Radjabova’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde bulunan Kutlubike kişiliğini ve Kutlubike karaktere hayat veren Özbekistanlı oyuncu Yulduz Radjabova’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker