Diziler

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti, arayışı içine giren okurlarımız için Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman bir ayrılık daha! ATV popüler dizisi Kuruluş Osman Diriliş ertuğrul dizisinden beri oynayan Bamsi Bey diziye veda etti! Her hafta reyting rekorları kıran Kuruluş Osman takipçilerini çok üzen ayrılık haberi geldi! 

Kuruluş Osman 60. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli ölüyor! Oktay Kaynarca diziden apar topar ayrıldı

ATV ekranlarında Burak Özçivit başrollerinde olduğu Kuruluş Osman bu hafta takipçilerini üzecek. Sezon finaline az bir süre kala ilk bölümden bu yana bulunan Bamsi Bey diziye veda etti! Kuruluş Osman üzen ayrılık herkesi çok üzdü! Bamsı Bey diziden ayrılıyor!

Kuruluş Osman 60. bölüm 2. fragmanı!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/EpRV0AyO0Go.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Kuruluş Osman ayrılık!

atv’de çarşamba akşamları yayına giren ve başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Didem Balçın, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin olduğu Kuruluş Osman bir ayrılık daha. Henüz Ragıp Savaş, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Tekin Temel’in vedasını alışaman hayranları bu hafta herkesi üzen ayrılıkla kahroldu.

Bamsı Bey diziye veda ediyor!

26 mayıs çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayına giren Kuruluş Osman Bamsı bey diziye elveda diyecek. Diriliş Ertuğrul dizisinden beri oynayan tek yıldız olan Bamsı Bey diziye vedasıyla bir dönem resmen kapanacak.

Nurettin Sönmez kuruluş osman’dan ayrıldı mı!

Kuruluş Osman dizisinde Nurettin Sönmez dönemi bitiyor. Hayranlarının çok sevdiği bamsı kişiliğini canlandıran Nurettin Sönmez toplamda 6 sezondur oynadığı Bamsı kişiliği veda etti. Bir çok yeni dizi teklifi alan Nurettin sönmez çok yakında zamanda çiçeği burnunda bir projeyle ekranlara gelecek ve sürpriz rol herkesi şaşırtacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün