Burak Deniz Kimdir? Evi Nerede?

Burak Deniz Kimdir? – Burak Deniz Evi Nerede? – Burak Deniz Nereli?

Burak Deniz kimdir?, Burak Deniz kaç yaşında?, Burak Deniz evi nerede?, Burak Deniz nerelidir? Burak Deniz ev adresi?, Burak Deniz kaç yaşında?, Burak Deniz nerede oturuyor?, Burak Deniz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Burak Deniz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 17.Şubat.1991 senesinde doğan Burak Deniz şu an için 30 yaşında ve Kova burcundandır. Burak Deniz doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Burak Deniz Kimdir?, evi nerede?

Burak Deniz, 17 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne baba O küçükken ayrılmışlar. Üniversitede sanat tarihi okudu.

Burak Deniz, 2011 senesinde yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur kişiliğini canlandırırken, Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.

2012 senesinde “Sultan” dizisinde Tarık kişiliğini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak, Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

2013 – 2014 senelerı içerisinde “Kaçak” dizisinde Burak Topçuoğlu kişiliğini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.

2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Burak Deniz, 2016 senesinde “Aşk Laftan Anlamaz” adlı dizide Hande Erçel, Özcan Tekdemir, Merve Çağıran, Demet Gül ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2020 – Yarım Kalan Aşklar (Mehmet Kadir Bilmez)(TV Dizisi)
2020 – Maraşlı (TV Dizisi)
2017 – Bizim Hikaye (Barış Aktan) (TV Dizisi)
2017 – Arada (Ozan)(Sinema Filmi)
2016 – Gecenin Kraliçesi (Mert Alkan) (TV Dizisi)
2016 – Aşk Laftan Anlamaz(Murat) (TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) (TV Dizisi)
2015 – Medcezir (Aras) (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Kaçak (Burak Topçuoğlu) (TV Dizisi)
2012 – Sultan (Tarık) (TV Dizisi)
2011 – Kolej Günlüğü (Onur) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker