Çağla Yıldırım Kimdir? Evi Nerede?

Çağla Yıldırım Kimdir? – Çağla Yıldırım Evi Nerede? – Çağla Yıldırım Nereli?

Çağla Yıldırım kimdir?, Çağla Yıldırım kaç yaşında?, Çağla Yıldırım evi nerede?, Çağla Yıldırım nerelidir? Çağla Yıldırım ev adresi?, Çağla Yıldırım kaç yaşında?, Çağla Yıldırım nerede oturuyor?, Çağla Yıldırım nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Çağla Yıldırım hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1993 senesinde doğan Çağla Yıldırım şu an için 28 yaşında ve burcundandır. Çağla Yıldırım doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Çağla Yıldırım Kimdir?, evi nerede?

2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Çağla Yıldırım, 1993 senesinde İzmir’de doğmuştur. Adriana Lima’nın gözlerine benzeyen gözleri mevcuttur. Dans etmeyi sevmekte ve masa tenisi ile de ilgilenmektedir.

1.75 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Çağla Yıldırım, şarkıcı Yusuf Güney ile birliktedir. “Fatih Harbiye” ve “Güzel ve Çirkin” dizilerinde oynadı, bir çok markanın tanıtım mankenliğini yaptı. Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba konuşması ve sahte arkadaşlıklardan hoşlanmayan Çağla Yıldırım’ın yönetmeliği ve konusu kendine ait bir film çekmek hayali mevcuttur.

2015 senesinde; sunuculuğunu Ebru Akel’in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Nil Anka, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker