Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu

Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Cahil Periler dizisi oyuncuları kadrosu karakterleri konusu

Son zamanda Maraşlı dizisi ile adını çok fazla duyduğumuz Burak Deniz bunun yanı sıra 8 bölümlük dijital bir dizi olan Cahil Periler dizisi ile de gündeme geldi. Bölüm sayısı az olsa da merak edenler için Cahil Periler dizisinin oyuncu kadrosunu karakterlerini ve konusunu bu sayfada sizlerle sunacağız. Ferzan Özpetek’in cahil periler isimli filminden bir araya getirilen cahil periler dizisinin başrolünde Burak Deniz yer alıyor.

Cahil periler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Cahil periler dizisi Ferzan Özpetek’in aslında 20 yıl önce İtalya’da çekmiş olduğu cahil periler filminin dizi uyarlaması olacak. Dünyaca ünlü bir yönetmen olan Ferzan Özpetek cahil periler isimli televizyon dizisi için oyuncu seçmelerine başladı ve Burak Deniz ile anlaşmaya vardı. Cahil periler dizisinin diğer oyuncularının İtalyan olması bekleniyor. Cahil periler dizisine yeni oyuncular geldikçe ve kadrosu kesinleştikçe siz değerli okurlarımıza yazmaya devam edeceğiz. İşte Cahil Periler dizisinin oyuncuları:

Burak Deniz – Asaf

Burak Deniz, Cahil Periler dizisinde Asaf kişiliğini canlandıracak. Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine göre Cahil Periler dizisinde Serra Yılmaz’ın yeğeni olan fotoğrafçı Asaf kişiliğini canlandıracak olan oyuncu için Burak Deniz ile anlaşma yapıldı. Şu aralar korona virüse yakalanan Burak Deniz ATV ekranlarında yayına giren Maraşlı dizisi ile her hafta bi hayli iyi bir izlenme oranına ulaşıyor. Maraşlı dizisindeki rol arkadaşı Alina Boz ile de bi hayli uyumlu görünen Burak Deniz Cahil Periler dizisinde İtalyan oyuncularla birlikte oynayacak. Burak Deniz cahil periler dizisinde fotoğrafçı Asaf rolünde oynayacak.

Cahil periler dizisinin konusu nedir?

Cahil periler dizisi ortalama 20 yıl önce çekilmiş aynı isimdeki filminin dizi versiyonu olacak. Cahil periler dizisinin konusu ise şöyle; Roma’nın seçkin semtlerinden birinde çok lüks bir villada kocası Massimo ile yaşayan Antonia 15 yıllık mutlu bir evliliğe sahiptir. Lakin bu mutluluk Massimo‘nun bir trafik kazasında ölmesi ile sonlanır. Onun ölümünden sonra depresyona giren Antonia Massimo’nun geçmişini araştırmaya başlar. Araştırdıkça onun ilişkilerini ve bilinmeyen yönlerini keşfeder.Cahil Periler dizisi oyuncuları kimler konusu nedir

Ferzan Özpetek’in Cahil Periler filmi 2001 senesinde vizyona girmişti. Cahil periler filminde Serra Yılmaz ve Koray Candemir gibi isimler de rol almıştı. Şu aralar hala İtalya’da yaşamına devam eden Serra Yılmaz’ın Cahil Periler dizisinde oynayıp oynamayacağı halen bilinmemekte. Cahil periler filminin İtalya’da çekimlerinin yapılacağı ve İtalya’daki dijital platformlardan birinde (Disney+)ve Türkiye’deki Blu TV platformunda da dizinin yayına girmesi hedefleniyor. Cahil Periler dizisine yeni katılan oyuncular bi hayli siz değerli okurlarımıza bu sayfada yazmaya devam edeceğiz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker