Biyografi

Cahit Kayaoğlu Kimdir? Evi Nerede?

Cahit Kayaoğlu Kimdir? – Cahit Kayaoğlu Evi Nerede? – Cahit Kayaoğlu Nereli?

Cahit Kayaoğlu kimdir?, Cahit Kayaoğlu kaç yaşında?, Cahit Kayaoğlu evi nerede?, Cahit Kayaoğlu nerelidir? Cahit Kayaoğlu ev adresi?, Cahit Kayaoğlu kaç yaşında?, Cahit Kayaoğlu nerede oturuyor?, Cahit Kayaoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Cahit Kayaoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 11.Ekim.1974 senesinde doğan Cahit Kayaoğlu şu an için 47 yaşında ve Terazi burcundandır. Cahit Kayaoğlu doğum yeri ise Elazığ olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi OyuncusuSenarist olarak devam ettirmektedir.

Cahit Kayaoğlu Kimdir?, evi nerede?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde oynamaktadır.

Cahit Kayaoğlu, 11 Ekim 1974 tarihinde Elazığ’da doğmuştur. Daha önce hiçbir film, dizi ya da yapımda oynamamış olan Cahit Kayaoğlu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapmakta idi.

Cahit Kayaoğlu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar rolünü oynayan Necati Şaşmaz‘ın daveti ile Polislik görevinden istifa ederek diziye katılmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Cahit isimli polis teşkilatında çalışan ve bunun yanında mafya ile iç içe olan bir karaktere hayat veren Kayaoğlu bundan öncekilerde herhangi bir projede yer almamıştır

Cahit Kayaoğlu, 3 Haziran 2016 tarihinde Sevcan Alkan ile evlendi.

Filmleri ve Dizileri :
2008 – 2016 – Kurtlar Vadisi Pusu (Cahit Kaya) (Tv dizisi)
2009 – Haneler (Davulcu)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün