Diziler

Cam Tavanlar İskender kim? Utku Ateş kaç yaşında nereli?

Cam Tavanlar İskender kim? Utku Ateş kaç yaşında nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Cam Tavanlar İskender kim? Utku Ateş kaç yaşında nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Cam Tavanlar İskender kim? Utku Ateş kaç yaşında nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Cam Tavanlar İskender kim? Utku Ateş kaç yaşında nereli?

Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

Cam Tavanlar İskender kimdir? Cam Tavanlar İskender kaç yaşında nereli? Show TV yeni dizisi Cam Tavanlar Utku Ateş oynadığı İskender kişiliği ses getirdi. Peki Cam Tavanlar İskender nereli?

Cam Tavanlar İskender kimdir? Gerçek adı ne?

Cam Tavanlar dizisinde İskender kişiliğini Utku Ateş canlandırıyor. Utku Ateş, Cam Tavanlar dizisinde büyük ses getirdi. Yakışıklılığıyla büyüleyen Utku Ateş bi hayli beğeni alan dizide başrol oluyor.

Utku Ateş kimdir?

1989 doğumlu yakışıklı oyuncu Utku Ateş, Bahçeşehir Üniversitesi mezunu. Craft Sahne sanatları eğitimi de bulunan oyuncu, 2015 senesinde beri ekranlarda.

En büyük özelliği rekortmen dizilerde yer alması olan Utku Ateş, Poyraz Karayel, Çilek Kokusu, Erkenci Kuş, Kuzgun, Gönüldağı ve Jet Sosyete gibi reyting birincisi dizilerde yer aldı.

Show TV Cam Tavanlar dizisinde İskender kişiliğini canlandıran Utku Ateş dizide yakışıklı ve çapkın birini oynayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün