Diziler

Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak

Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız 8. bölümde Cana öyle bir hamle yapıyor ki ortalık toz duman olacak

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından bir araya getirilen ve Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan camdaki kız dizisi reyting rekorları kırmaya sürdürmekte. Her hafta sosyal platformnın da en fazla konuştuğu konular içinde bulunan dizinin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. 1-2 hafta içinde sezon finali yapması beklenen dizinin yeni bölümünde ise dengeler tamamen değişiyor. Özellikle Cana’nın yapacağı yeni hamle her şeyi karıştıracak ortalık adeta toz duman olacak.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/kjTPkGr77nM?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Camdaki Kız 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Günahlarından arınması ve temizlenmesi için Nalan’a birtakım karışımları içeren Feride bütün yaptıklarına pişman oluyor. Nalan’ı gördüğü durum karşısında çok üzülen Muzo ise babası ile konuşuyor ve bu düğünün Nalan’ın sağlığı yönünden bir an önce yapılması gerektiğini dile getiriyor. Lakin düğün görüşmeleri sürdüği sırada Cana’nın hamlesi her şeyi karıştırıyor.

Camdaki Kız 8. bölümde neler olacak?

Camdaki Kız 8. bölüm 3 Haziran 2021 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayına girecek. Nalan’ın geçirdiği alerjik reaksiyon ardından Akif bey yaşananları sorgularken Muzo Sen babası ile konuşuyor ve bir an önce bu düğünün yapılması gerektiğini dile getiriyor. Ayrıca Sedat da artık Cana ile olamayacağını anlıyor ve Nalan sevdiğini söyleyerek kendisinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Lakin Cana’nın Sedat’ı bırakmaya hiç niyeti yok. Üstelik kendisinin yerine başkasının tercih edilmesini de hazmedemiyor ve büyük bir plan yapıyor.

Feride Sedat ile ilgiliki bütün gerçekleri öğrenecek mi?

Cana kafasında kurduğu planları düğün görüşmeleri sürdüği sırada devreye sokuyor. Zaten Sedat ve ailesi hususunda tedirgin olan Feride, Cana’nın kendisi ile konuşmak istemesi ardından bu nişanı bir an önce bitirebilir. Bakalım Feride ve Cana konuşmasına Kim engel olacak? Camdaki Kız 8. bölüm 3 Haziran Çarşamba günü Kanal D’de.

Camdaki Kız sezon finali ne zaman?

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayına giren Camdaki Kız dizisinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından alıntılama olan dizi yayına girdiği günden bu yana Perşembe günlerine damga vurmayı ve reyting listesinde de istediği sonuçları almayı başardı. Henüz yeni başlamasına rağmen sezon sonu gelmesi nedeni ile Camdaki Kız dizisi de sezon finali yapacak. Şu an için net bir sezon finali tarihi verilmese de 17 Haziran’da Camdaki Kız dizisinin sezonu ara vereceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün