Diziler

Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı!

Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı!, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı!

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan ve reyting rekorları kıran Camdaki Kız sezon finali yaptı fakat yeni sezon merakla bekleniyor. Yayına girdiği perşembe akşamları rekorlar kıran ve şimdiden 2. sezonu beklenen Camdaki Kız dizisi anlaşmayi imzalattı!

Camdaki Kız uçacak!

Yayına girdiği perşembe akşamları Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi sürprizlere doymuyor. Camdaki Kız yeni transferiyle yer yerinden oynayacak. Dizinin en kilit karakterlerinden biri olacak Hayri rekor kıracak.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstüne aldığı, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Şerif Erol, Selma Ergeç, Enis Arıkan ve Hande Ataizi gibi yıldız isimlerin olduğu Camdaki Kız dizisi yeni transferi anlaşmaye imza attı!

Uraz Kaygılaroğlu olmadı!

Camdaki Kız ekibi Hayri kişiliği için en başından beri Uraz Kaygılarlıoğlu’nu istiyordu. Lakin Uraz önce Aynen Aynen, sonra netflix için Erşan Kuneri ve hemen ardından Üç Kuruş dizisine evet dedi. Camdaki Kız dizisinde Uraz Kaygılaroğlu isteği böylelikle başlamadan bitti!

Burak Deniz olmadı!

İsmi geçen bir diğer isim olan Burak Deniz Camdaki Kız dizisi Hayri rolünü kabul edemedi. Hem Maraşlı bilinmezi hem Şehrazat dizisi Burak Deniz ile anlaşma yaptırmadı. Maraşlı akıbeti net olmaması ve devam kararı çıkmasıyla Burak Deniz Camdaki Kız Hayri olamadı!

Çukur’un yıldızı anlaşmayi imzaladı!

Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!

Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!

Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Çukur başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil nam-ı değer Vartolu Saadettin Camdaki Kız dizisiyle anlaşma imzaladı!

Erkan Kolçak Köstendil anlaşmayi imzaladı!

Hayranlarına müjde! Erkan Kolçak Köstendil anlaşmayi imzaladı! Akıbeti en fazla araştırılan Hayri kişiliği kim olacak sorusu yanıt buldu! Erkan Kolçak Köstendil yeni dizisi Camdaki Kız oldu!

Çukur dizisince Celasun, Cumali Koçavalı, Yamaç Koçavalı ve Salih Koçavalı dizi biter bitmez 4 farklı dizi 4 farklı başrol olarak resmen yeni dizileriyle anlaşma imzaladı.

4 sezondur Çukur’da bulunan Erkan Kolçak Köstendil rekor kıracak Hayri karakteri ile oyunculuk dersi verecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün