Diziler

Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!

Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar İki Başrol veda etti! Tüm ekip ağladı! Hayranları kahroldu!

Kanal D bi hayli beğeni alan dizisi Arka Sokaklar peş peşe ayrılıklar. Her hafta cuma günü reyting rekorları kıran Arka Sokaklar ilk sezondan bu yana bulunan isimlerin duygusal vedası herkesi üzdü!

Arka Sokaklar kahreden veda!

Kanal D alakayla izlenen dizisi Arka Sokaklar peş peşe üzen ayrılıklar! Yayına girdiği cuma akşamı rekorlar kıran ARka Sokaklar son bölümde herkesi kahreden ayrılıklar yaşandı! Lakin dizinin yıldızları duygusal vedası daha ağırdı. Arka Sokaklar kesin ayrılıklar sonrası birden çok ayrılık daha yaşanabilir!

Arka Sokaklar Zeliş ayrıldı! Yüsra Geyik vedası olay oldu!

Arka Sokaklar dizisinde zeliş kişiliğini oynayan Yüsra Geyik bi hayli beğeni alan diziye veda etti. Çok duygusal bir paylaşım yapan Yüsra Geyik bi hayli beğeni alan diziden veda etti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden vedalar! Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor

“Sevgili ailem, Mesleğe dünyaya geldiğum, doyduğum, güldüğüm, ağladığım, üzüldüğüm, sevdiğim( ama en fazla sevdiğim) -ben olduğum- “yaşar” olduğum, belki biraz çocukluğum, kesinlikle gençliğim ve olgunluğum.. yani yaşamım. Siz benim her şeyimsiniz. Bazı borçlar ödenmez. Ama bu yüzden ailemsiniz zaten değil mi? Biz birbirimize borçlanmayız. Koşulsuzca sever, sınırsızca sayar belki hepimiz hakettiğimizden fazla başka yerlere koyarız birbirimizi. En kalitelisi oluruz birbirimizin gözünde. En çokta biz acıtabiliriz birbirimizin canını. Ama hep, o “can” da baki kalırız. Şimdi ben müsaadenizle hepimizin birlikte attığı en güzel kahkaları yanıma alıp gidiyorum. Gülerken ağlamalarımız armağansi, cebimde 🙂
Teşekkür, içimdeki minnettarlığı karşılar halde değil. Siz beni hissedersiniz yanınızda, yörenizde.. öyle bir his. Ben sizi hep gönlümde taşırım, öyle bir his. Sizi çok seviyorum. Allah hepimizin yolunu, bahtını açık etsin. Büyüklerimin ellerinden, ufaklerimin gözlerinden öperim.

Arka Sokaklar Tekin’i Onur Bay Arka Sokaklar veda etti!

Sevilen dizi Arka Sokaklar TEkin kişiliğini oynayan Onur Bay diziye veda etti! Onur Bay duygusal vedası da herkesi üzdü!

“Müthiş bir heyecanla adım attığım bu hikayenin bugün benim için son günü.Anlatılması güç bazı şeyler mevcuttur.Benim yaşamımın en güzel, en özel hikayesi… 9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu yolculukta; en başta kendimi bulduğum,öğrendiğim, tarif edilemez duygular yaşadığım, üzüldüğüm,deli gibi mutlu olduğum, ama yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair birden çok şey öğrendiğim bu hikayenin sonuna gelmiş yer alıyorum. Ben fazla şanslıyım.Dostluğunuza sahip olduğum için, anlatacak müthiş bir hikayem olduğu için çok mutlu ve çok gururluyum.Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese,hocalarıma,ekip dostlarıma,oyuncu dostlarıma, bu hikayenin yaratıcılarına, bütün Arka Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim. Şimdi yeni hikayeler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her zaman beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak.Hayatımı güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum.Çok özelsiniz.Eyvallah.”

Arka Sokaklar Suat Çoban, Metin Çoban, Zeliha Çoban ve Tekin Çoban sonrası Çoban ailesi adeta dağıldı! Arka Sokaklar üzücü vedaları takipçilerini çok üzdü.

Arka Sokaklar’da veda eden sürpriz isimlerinde bulunacağı bilgisine ulaşıldı!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün