Diziler

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde, arayışı içine giren okurlarımız için FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

FOX TV final yapan dizisi geri dönüyor! Hayranları büyük müjde

FOX TV sezonun en fazla konuşulan kararlarından biri oldu. FOX TV ekranlarında birden çok dizi final kararı almış hayranları şok olmuştu. FOX TV ekranlarında final yapan dizinin geri dönebileceği bilgisine ulaşıldı. Sezon finali yapmadan biten dizi geri mi dönüyor merak ediliyor!

FOX TV hayranları istiyor fakat!

FOX TV ekranlarında bu sezon Masumiyet, Baraj, Mucize Doktor, Savaşçı gibi reyting rekorları kıran diziler veda etmişti. Reytinglere bakılınca Mucize Doktor ve Baraj dizisinin bitmesi imkansız gibi görünmektedu. FOX TV bi hayli beğeni alan dizileri Mucize Doktor, Baraj, Savaşçı ve Masumiyet dizisi apar topar final yapmıştı. Lakin işlerinden biri için dönme ihtimali geldi.

Mucize Doktor hayranları halen inanamıyor ama o resmen bitti!

Esra Erol Müge Anlı kavga etti! ATV seçimini yaptı! Müge Anlı TV8 geçiyor

Esra Erol Müge Anlı kavga etti! ATV seçimini yaptı! Müge Anlı TV8 geçiyor

FOX TV en fazla Mucize Doktor dizisi tekrar başlar mı diye düşünüyor. Ali Vefa kişiliğinin çok sevildiği ve Taner Ölmez ile Mucize Doktor devam etsin isteniyor fakat Mucize Doktor başlama ihtimali yer almıyor. Dizinin Ali Vefa’sı ve başrolü şimdiden Üç Kuruş dizisiyle anlaşmaya vardı.

Baraj dizisi senaryo gereği devam edemezken Masumiyet dizisi reytingleri sebebiyle devam edemeyecek.

Savaşçı dizisi geri dönebilir!

Berk Oktay’ın yeni dizi Yasak Elma geçmesi Savaşçı dizisinin en üzücü hamlesi olmuştu. Keza Savaşçı Tamer Karadağlı sergilediği güçle büyülemişti. Lakin Savaşçı dizisi yine istediğimizi verememiş ve bi hayli beğeni alan dizi bu cumartesi ekranlara gelen bölümle final yapmıştı.

Savaşçı sinama filmi kesin, pazar günü kanal bulursa devam edecek!

FOX TV ile bir türlü anlaşamayan başlaması da bitmesi olan Savaşçı dizisi Orta Osya gitti. Albay Kopuz ve Kılıç timi bundan sonra sinema da devam edebilir. Lakin Savaşçı dizisi yapımcılarından gelen bilgiye göre Savaşçı kanal bulması durumunda kendi gününde kendi saatinde yayına girmesi istiyoruz dedi.

Bu sezon FOX TV ile anlaşmazlıklar ve ısrarla pazar gününe konması istenmesi sebebiyle devam edemeyen Savaşçı dizisi her an yeni sezon tarihi gelebilir. Savaşçı dizisi oyuncuları da diziye doymadığı ve diziye devam etmek istedikleri altı çizildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün