Diziler

Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor?

Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor?

Burcu Biricik, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Şerif Erol gibi oyuncuların olduğu Camdaki Kız dizisi sezon finali bölümü ile ekranlara gelecek.

Kanal D’nin Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarladığı ve ilk bölümünden beri gündemde olan dizi Camdaki Kız dizisi sezon finali yaparak tatil yapacak. Lakin dizinin sezon finalinde sürprizler seyirciyi bir hayli şaşırtacak. 

Camdaki Kız dizisine Muzo gibi bir sürpriz daha var! Dizinin seyircileri Muzo ve Nalan’ın aşk yaşacaklarını düşünürken diziye Şoför Hayri dagil oluyor! Kitapta bulunan bir karakter olan Hayri ve Nalan aşk yaşayacak. Peki Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri’yi hangi oyuncu oynayacak?

Camdaki Kız dizisine Hayri giriyor! Muzo ve Nalan hayali olanlar hayal kırıklığı yaşamaya hazırlanıyor!

Camdaki Kız dizisinde sezon finali fragmanında Nalan ve Sedat Koroğlu ile evleniyor! Lakin Sedat düğün günü yeniden Cana ile birlikte oluyor ve ondan vazgeçemeyeceğini dile getiriyor. Bu arada Feride, Cana’yı Nalan’ın mutluluğunu bozması takdirde tehdit ediyor. Muzo ise Nalan’a olan duyguların iyice farkına varıyor. 

Nalan ise herşeyden habersiz Sedat ile evlenir. Düğün sonrası Sedat ile baş başa kaldığında ise odadan kaçan Nalan, Feride’nin yanına gider ona ihtiyacı olduğunu söyler. Lakin Feride, Nalan’ın üzerine kapıyı kapatır ve kocasının yanına dönmesini söyler. Nalan kapının önünde ağlarken, Hayri yaka kartlı birinin Nalan’ın üzerine şal örttüğü görülür.

HAYRİ KİM?

Camdaki Kız romanında da adı geçen Hayri şofördür. Kitapta Nalan evlendiği adamdan boşanır ve şoför Hayri’ye kör kütük aşık olur. Hayri ise kitapta evli ve 3 çocuk sahibi olarak geçmektedir. ilk başlarda her ne kadar Nalan’a yardım eder görünüp kendisine bağlasa da ardından Nalan’dan kurtulmak ister ve onu psikoloğa götürür. Kitapta bulunan Hayri aslında eğitimsiz, kaba, aşağlık kompleksi sahibi biridir. Hayri’nin tek derdi kendisinin kompleksini statü olarak kendisinde üstün kadınlar ile ilişki yaşamak isteyip egosunu tatmin etmektir. Hayri en sonunda yine zengin bir Laz kızı ile ilişki yaşar ve kızla evlenmediği için kız aracılığıyla sırtından bıçaklanarak ölür.

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Peki Hayri’yi hangi oyuncu oynayacak?

Camdaki Kız dizisi hayranları şimdi merakla Hayri’yi hangi oyuncunun oynayacağını düşünüyor. Şu an için Hayri’yi kimin oyanaycağına dair net bilgiler yer almıyor!

     

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün