Diziler

Çukur yerine başlayacak Üç Kuruş dizisinin son erkeği belli oldu! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Çukur yerine ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi. Daha önce Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez bulunacağı açıklanan Üç Kuruş dizisinni son erkeği belirlendi. Sefirin Kızı dizisinde çok bi hayli beğeni alan yıldız isim Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Üç Kuruş merakla bekleniyor!

İçerde ve Çukur gibi dizilerle reyting rekorları kıran ve 5 sezondur pazartesi akşamları zirvede kapatan Üç Kuruş dizisine bomba transfer geldi. Sefirin Kızı dizisiyle rekorlar kıran ünlü isim Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

Taner Ölmez ve Aras Bulut imzalamıştı!

Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez’in anlaşma imzaladı birden çok yıldız isme teklif giden Üç Kuruş dizisinin son erkeği belirlendi. Kadroya bakıldığında şimdiden reyting rekorları kırması bekleniyor. Sefirin Kızı dizisiyle 2 sezon ismini duyuran yıldız isim Ay Yapıma imza attı.

Uraz Kaygılarlıoğlu Üç Kuruş dizisinin son başrolü oldu!

Sefirin Kızı dizisinde reyting rekorları kıran ve diziden ayrıldıktan sonra dizi bile çöken Uraz Kaygılarlıoğlu, Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri çekimlerine katılıyor. 8 hafta sürecek çekimler sonrası Uraz Kaygılarlıoğlu yeni dizisi belirlendi. Uraz Kaygılarlıoğlu Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Yok böyle başrol! Taner, Aras, Uraz!

Üç Kuruş dizisi başlamadan çıtayı adeta arşa çıkardı. Uras Kaygılarlıoğlu, Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli muhteşem bir kadro kuran Ay Yapım muhteşem hikayesiyle adeta büyüleyecek.

Üç Kuruş dizisi ne zaman ekranlara gelecek?

Ekranların en bi hayli beğeni alan günü pazartesi ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisi eylül ayında Show TV ekranlarında yayına girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün