Cem Tatlıtuğ Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Cem Tatlıtuğ kimdir?, Cem Tatlıtuğ kaç yaşında?, Cem Tatlıtuğ evi nerede?, Cem Tatlıtuğ nerelidir? Cem Tatlıtuğ ev adresi?, Cem Tatlıtuğ kaç yaşında?, Cem Tatlıtuğ nerede oturuyor?, Cem Tatlıtuğ nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Cem Tatlıtuğ hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 18.Mayıs.1977 senesinde doğan Cem Tatlıtuğ şu an için 44 yaşında ve Boğa burcundandır. Cem Tatlıtuğ doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Menajer olarak devam ettirmektedir.

Cem Tatlıtuğ Kimdir? – Cem Tatlıtuğ Evi Nerede? – Cem Tatlıtuğ Nerede Oturuyor?

Cem Tatlıtuğ Kimdir?, evi nerede?

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un abisidir.

Cem Tatlıtuğ, 18 Mayıs 1977 tarihinde Adana’da doğmuştur. Asıl adı Cem Özkan Furtuna’dır. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un (d.1983) anne bir baba ayrı abisidir. Annesinin adı Nurten’dir. Pastane işleten ve 4 yaşından beri babalık yapan üvey babası Erdem Tatlıtuğ’un geçirdiği oldukça önemli kalp cerrahi operasyonundan sonra ailesi ile birlikte 1997 senesinde İstanbul‘a yerleşti.

Cem Tatlıtuğ, cast ajansı sahibidir. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi olduğu için Cem Tatlıtuğ olarak tanındı.

2011 senesinde konusunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun yazdığı “Kuzey Güney” dizisinin Mehmet Ada Öztekin ile beraber yönetmenliğini yapmıştır. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Merve Boluğur, Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Mustafa Avkıran gibi oyuncular oynadı.

Cem Tatlıtuğ, 26 Nisan 2013 tarihinde Enbe Orkestrası’nın sanatçısı Burcu Özsoy ile evlendi. 2015 senesinde bir oğlu oldu. 15 Mart 2017 tarihinde tek celsede boşandılar.

Filmleri ve Dizileri :
Yönetmen :
2011 – Kuzey Güney (TV Dizisi)

Oyuncu :
2012 – G.D.O. Karakedi (Kuyumcu) (Sinema Filmi)
2011 – Kuzey Güney (Holding Çalışanı) (TV Dizisi)
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne? 18. bölüm (Konuk oyuncu)(TV Dizisi)
2007 – Arka Sokaklar 2. Sezon (Ajans Sahibi) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün