Bilgi

Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne?

Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne?, arayışı içine giren okurlarımız için Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Cihan Ekşioğlu kimdir, kaç yaşında? Cihan Ekşioğlu Paramount Hotel olayı ne?

UNESCO ve Guinness Dünya rekorlarına göre yazılı eserleri 7236 kez tercüme edilen en fazla çevirisi yapılan yazar unvanını

UNESCO ve Guinness Dünya rekorlarına göre yazılı eserleri 7236 kez tercüme edilen en fazla çevirisi yapılan yazar unvanını

Cihan Ekşioğlu kimdir? Cihan Ekşioğlu kaç yaşında? Sedat Peker’in gündemine getirdiği iddialar ardından bir çok isim arama motorunda araştırılmaya başlandı. O isimlerden bir diğeride EKBA Holding yönetim kurulu başkanı Cihan Ekşioğlu oldu. Peki Cihan Ekşioğlu kimdir, Kaç yaşında? Paramount Hotel olayı ne?

CİHAN EKŞİOĞLU KİMDİR?

Cihan Ekşioğlu Ordu’nun Mesudiye beldesinde dünyaya gelmiştir. Meslek yaşamına ekonomist ve araştırmacı olarak başlayan Ekşioğlu, EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin de sahibidir. İnşaat sektöründe bulunan EKBA Holding en fazla tercih edilen firmalar içinde yer alıyor. 70 yıllık tecrübesi ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında bir çok projeyi hayata geçiren şirket Büyük ölçekli ve ufak ölçekli projeleri aynı anda yönetecek donanıma sahip.

PARAMOUNT OTEL OLAYI NEDİR?

Organize suç örgütü Sedat Peker paylaşımı yaptığı son videoda Paramount Oteli gündeme getirdi. Sedat Peker’in bu iddiaları sosyal platformda da çok konuşulurken olayın konuşulmayan boyutları da yeniden gündeme geldi. Paramount Hotel’in SBK’ya nasıl girdiği hala tartışma konusu. Peki bu sürede neler yaşandı, hisseler nasıl çalındı?  Paramount Hotel’in ilk sahibi Atilla Uras’ın kızı Yasemin Victoria Uras, Daha önce katıldığı bir televizyon programında “Cihan Ekşioğlu, otelimize devletin tankıyla girdi!” demişti. Babasının ölümünün de şüpheli olduğunu söyleyen Yasemin Uras, Atilla Uras’ın öldüğü gün Cihan Ekşioğlu’nun otele devlet tankı ile girdiğini Rakhimov’un Sezgin Baran Korkmaz’a borcu olduğunu ve şu anda da otelin sahibinin kim olduğunu net olmadığını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün