Biyografi

Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı?

Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Matara aşkında son perde, barışacaklar mı, ayrılacaklar mı?

Esra Erol'da bugün 7 Haziran Atv canlı izle! Esra Erol'da bugün tek parça full ATV YouTube izle

Esra Erol’da bugün 7 Haziran Atv canlı izle! Esra Erol’da bugün tek parça full ATV YouTube izle

Hafta içi her gün ATV’de seyirci ile buluşan Esra Erol programında Her gün farklı enteresan olaylar yaşanmaya sürdürmekte. Esra Erol’da programına Ayten Korkmaz olayı damga vurdu. Ayten Korkmaz programa eşini aramak için ve barışmak için katılmıştı. Canlı yayında anlattıkları ile herkesin ağzını açık bırakan Ayten Korkmaz eşinin geri dönmesini ve yeniden birlikte yaşamayı istediğini dile getirdi. Peki Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı ne? Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı son durum ne?

ATV’de hafta içi her gün yayına giren Esra Erol’da programına başvuran 60 yaşındaki Ayten Korkmaz gündeme damga vurdu. Ayten Korkmaz programda yaptığı bilgilendirmede 27 yıllık eşini matarasına açarken aşık olduğu Mustafa Korkmaz için terk ettiğini ve evlendiklerini anlattı. Kendisinden 22 yaş ufak eşini çok sevdiğini söyleyen Ayten Hanım, Mustafa’nın kendisini terk ettiğini ve geri dönmesini istediğini anlatmıştı. Esra Erol’da Ayten Mustafa Korkmaz olayı sosyal platformnın da gündemine otururken özellikle Ayten teyzemin “mataramı Açması için yardım istedim Aşık Oldum” kelimeleri viral oldu. Peki Esra Erol’da 8 Haziran son bölümde neler yaşandı? Esra Erol’da Ayten Korkmaz olayı son durum ne?

esra-erolda-ayten-korkmaz-olayi-ne-matara-askinda-son-perde-barisacaklar-mi-ayrilacaklar-mi-2

ESRA EROL’DA AYTEN KORKMAZ OLAYI NEDİR?

Esra Erol’da 8 Haziran bugünkü bölümde Ayten Korkmaz eşi Mustafa Korkmaz’ın geri dönmesini istediğini tekrar etti. Mustafa Bey ile ilişkisini anlatan Ayten Hanım, Eşinin kendisine Leylam diye hitap ettiğini bir aydan beri eşinin yolunu gözlediğini dile getirdi. Mustafa Bey’e çok miktarda para gönderdiğini de söyleyen Ayten Korkmaz artık yaşamının kocasından ibaret olduğunu anlattı. Telefonla canlı yayına bağlanan Mustafa Korkmaz ise Ayten hanıma geri dönmeyi düşünmediğini onun ve kızının yüzünden başının belaya girdiğini dile getirdi.

esra-erolda-ayten-korkmaz-olayi-ne-matara-askinda-son-perde-barisacaklar-mi-ayrilacaklar-mi-2

AYTEN KORKMAZ MUSTAFA KORKMAZ OLAYI SON DURUM

Mustafa Korkmaz için 27 yıllık eşini terk eden Aytan Korkmaz eşinin stüdyoda yaptığı açıklamalar ardından gözyaşlarına boğuldu. Mustafa Korkmaz’ın kendisini kandırdığını söyleyen Ayten teyze bunun yanı sıra yüklü miktarda ödeme yaptığını dile getirdiği eşinin stüdyoya gelmesi için diretti. Lakin Mustafa Bey de boşanmak istediğini ve kesinlikle geri dönmeyi düşünmediğini dile getiriyor. Mustafa Korkmaz Ayten Korkmaz olayı Esra Erol’da programında bugün de sürdürmekte. Lakin her iki tarafta farklı görüşlerde olduğu için hala net bir sonuca varılmış değil.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün