Diziler

Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün

Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur final bölümüne Yamaç ve Sena son sahne damga vurdu: Yanındakiyle yaşar aklındakiyle ölürsün

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamlarının reyting birincisi dizisi çukur final bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Çukur final bölümünde özellikle son sahne seyredenleri ekran başına kilitledi. Dilan Çiçek Deniz Çukur’un final bölümünde ekranlara geri dönerken Yamaç’la olan son sahneleri Herkesi gözyaşlarına boğdu. Sosyal medyaya ismini duyuran sahne ile alakalı olarak sosyal platform kullanıcıları “Yanındakiyle Yaşar aklındakiyle ölürsün” yorumları yaptı.

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/CuKiEdxumMY?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak köstengil, Perihan Savaş, Necip Memili gibi isimlerin başrollerini paylaşımı yaptığı Çukur dizisi dün akşam ekranlara gelen final bölümü ile seyircilerine veda etti. Reyting birincisi dizinin son bölümü çok konuşulacak. Çukur Veda bölümünde dizinin ölen bir çok kişiliği geri geldi. Onlardan bir diğeride Dilan Çiçek Deniz’in yaşamı verdiği Sena kişiliği oldu. Sena dizideki ölüm sahnesi ile seyircileri gözyaşlarına boğduğu gibi geri geldiği sahne de herkesi ağlattı. Yamaç ve Sena’nın kavuşma sahnesi sosyal platformnın da gündemine oturdu.

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde! Üç Kuruş dizisi geliyor! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez geliyor

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde! Üç Kuruş dizisi geliyor! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez geliyor

YAMAÇ VE SENA KAVUŞTU SOSYAL MEDYADA YORUM YAĞDI

Çukur dizisinin veda bölümünde Yamaç ve Sena yeniden buluştu. Dizide önceden ölen karakterler de final sahnesinde seyirci karşısına çıktı. Ercan Kesal, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Dilan Çiçek Deniz final sahnesi için yeniden ekranlara dönerken özellikle Yamaç ve Sena’nın bir araya gelmesi sosyal platformyı ayağa kaldırdı. Sosyal medya kullanıcıları bu sahneye “Yanındakiyle yaşar, aklındakiyle ölürsün yorumları” yaptı. Çukur dizisinde Yamaç’ın eşi olan Sena, Yücel’in kurbanı olmuş Yamaç Sena’nın ölümünden sonra aklını yitirmişti. Sena’nın ölüm sahnesi de Türkiye’de en fazla konuşulan dizi sahnelerinden biri olmuştu.

cukur-final-bolumune-o-sahne-damga-vurdu

ÇUKUR VEDA BÖLÜMÜ REYTİNGLERDE ZİRVEDE

Show TV’de pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi çukur veda bölümü ile dün akşam ekranlara bir kez damga vurdu. Çukur veda bölümü reyting listesinde de bütün kategorilerde zirveye oturmayı başardı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün