Bilgi

LGS 2021 İptal edilecek mi? LGS soruları çalındı mı? Liselere Giriş Sınavı iptal mi?

LGS 2021 İptal edilecek mi? LGS soruları çalındı mı? Liselere Giriş Sınavı iptal mi?, arayışı içine giren okurlarımız için LGS 2021 İptal edilecek mi? LGS soruları çalındı mı? Liselere Giriş Sınavı iptal mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız LGS 2021 İptal edilecek mi? LGS soruları çalındı mı? Liselere Giriş Sınavı iptal mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

LGS 2021 İptal edilecek mi? LGS soruları çalındı mı? Liselere Giriş Sınavı iptal mi?

LGS soruları çalındı iddiası! 2021 LGS sınavı iptal edilecek mi? 1.3 milyon birinin girdiği LGS sınavı iptal olacak mı? LGS 2021 İptal edilecek mi merak ediliyor. 

LGS 2021 iptal edilir mi?

Dün LGS sınav sorularının çalındığı ve LGS 2021 sınavının iptal edileceği gündem olmuştu. Lakin LGS 2021 sınavıyla alakalı bugün öğrencilerin istediği iptal şimdiye kadar en enteresan iptal isteği oldu. LGS Sınavı soruların çalınması yahut sızdırılmasıyla iptal edilebilir fakat zor diye iptal edilmez.

LGS Matematik zordu öğrenciler iptal istiyor!

Sabah saatlerin LGS matematik sınavının zor olduğu için milyonlarca öğrenci sınavın iptalini istiyor. fakat Hiç bir test zor diye sınav iptal olmaz. Bu nedenle LGS sınavının şu an için zor diye iptal edilmesi olabilecek görünmüyor. 

LGS 2021 soruları çalındı mı?

Osmanlı Devleti'nin Vaşington büyükelçiliği yapmış Ali Ferruh Bey'in 1891'de Servet-i Fünun'da yayımlanan ve türk basını

Osmanlı Devleti’nin Vaşington büyükelçiliği yapmış Ali Ferruh Bey’in 1891’de Servet-i Fünun’da yayımlanan ve türk basını

CHP Milletvekili Yıldırım Kaya’nın LGS Soru ve yanıtları bazı whatsapp ve velilerin telefonda yakayı ele verdiğı iddia edildi. LGS 2021 Kaya’nın bu iddiaları gerçekse iptal edilir. Öğrenciler sınav zor diye değil soruların çalınıp çalınmadığı araştırırsa LGS 2021 sınavı iptal edilebilir.

LGS 2021 iptal edilir mi? MEB ne diyor?

MEB, CHP Milletvekili iddiaları kabul etmedi. Soruların whatsapp yada velilerde yer almadığı ve 2021 LGS iptal edilmesi söz konusu olmadığı yönde karar verdi. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün