Diziler

Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu?

Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu?

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur dizisi final yaptı. Bir çok hayranı mutlu mu bitecek yoksa mutsuz mu diyerek Çukur finalini merak etti. Peki Çukur nasıl bitti? Çukur 5. sezon bir gün gelir mi? Çukur sinema filmi çekilebilir mi yanıt arıyor!

Tüm mahalle temizlendi!

Çukur final bölümde hem Amca Cumali hem Şahram ölerek diziye veda etti. Çukur Cumali Koçavalı, Yamaç Koçavalı, Vartolu ve Akın Koçavalı finalde ölmedi.

Ayşe ve Murtaza üzdü!

Çukur final bölümü en fazla Ayşe ve Murtaza kişiliği ölüşü şok etti. Çukur dizisinde Yamaç Koçavalı kurtan Murtaza, Ayşe’nin ölümü sonrası kendi başına sıkarak finalin en fazla üzen sahnesine damga vurdu. Mahsun gelmediği Çukur finali güzel bitti!

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Çukur Yamaç öldü fakat yaşlı hali!

Çukur’da Yamaç Koçavalı öldü fakat Yamaç’ın yaşlı hali gösterildi. Aliço, Cumali ve Yamaç Koçavalı yaşlı halleri gösterildi. Ölen Yamaç ise tekrardan eski anıları akıllara geldi.

Çukur’da final bölüme Akşın Koçavalı, Kahraman Koçavalı, Selim Koçavalı, İdris Koçavalı, Sena Koçavalı, Nehir, Kemal, Celasun ve Karaca tekrardan geldi. Muhteşem finalle Çukur ekran macerasını bitirdi.

Çukur 5. sezon olur mu? Bir gün başlar mı?

Çukur ileri sahneye sarılmadan önce kahve önünde Yamaç, Cumali, Akın ve Salih görüldü. İstediği zaman aynı yerden Çukur 5. sezonda başlayabilir, Çukur sinema filmi de gelebilir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün