Diziler

Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti!

Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti!, arayışı içine giren okurlarımız için Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kağıt Ev final yaptı! Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok yeni bölüm ekrandayken bitti!

Kağıt Ev final yaptı. Star TV ekranlarında yayına giren Kağıt Ev dizisi yeni bölüm ibresi varken final yaptı! Yayına girdiği pazartesi akşamları çok bi hayli beğeni alan Kağıt Ev dizisi biten dizileri beklemden final yaptı.

Kağıt Ev yeni bölüm derken bitti!

Star TV ekranlarında erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu büyük şok. Yeni bölüm yazan Kağıt Ev ani kararla final yaptı. Yeni bölüm yayındayken yayına giren dizi final ibaresi vermeden bitti. Kağıt Ev apar topar yayından kaldırıldı.

Finali bile çekilmedi!

Bu sezon hiç bir diziden yüzü gülmeyen Star TV dükkan kapatıyor. Sefirin Kızı, Akrep, Seni Çok bekledim gibi dizilerle bekleneni bulamayan Star TV son kalesi Kağıt Ev final yaparak sıfır diziyle yoluna sürdürmekte. 

Çukur Finale ismini duyuran arapça şarkı adı ne kelimeleri ne kim dile getiriyor?

Çukur Finale ismini duyuran arapça şarkı adı ne kelimeleri ne kim dile getiriyor?

İbo Show, Volkan Konak sonrası şimdi de Bülent Ersoy müzik programı yapacak Star TV eğlence sektörüyle devam edecek. 

Kağıt Ev hayranları isyanda!

Hem final bölümü çekilmeden hem apar topar biten Kağıt Ev final ibaresi olmadan bitmesi isyan ettirdi. Kağıt Ev dizisi apar topar yayından kaldırılması Erdal Beşikçioğlu saygısızlık olarak lanse edildi.

Hem Erdal Beşikçioğlu hem Nur Fettahoğlu aynı sezon 2 dizi birden final yaparak yeni bir rekora imza attılar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün