Bilgi

Dolar fiyatlarında gece boyunca fırtına sert esti, rekor üstüne rekor kırdı! Dolar TL kuru güne böyle başladı

Dolar fiyat aralıklarında gece boyunca fırtına sert esti, rekor üstüne rekor kırdı! Dolar TL kuru güne böyle başladı, arayışı içine giren okurlarımız için Dolar fiyat aralıklarında gece boyunca fırtına sert esti, rekor üstüne rekor kırdı! Dolar TL kuru güne böyle başladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Dolar fiyat aralıklarında gece boyunca fırtına sert esti, rekor üstüne rekor kırdı! Dolar TL kuru güne böyle başladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Dolar fiyat aralıklarında gece boyunca fırtına sert esti, rekor üstüne rekor kırdı! Dolar TL kuru güne böyle başladı

Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte!

Erdoğan Faizler düşecek dedi Dolar bi hayli hızlı fırladı! 2 Haziran 2021 Dolar Kuru yükselişte!

Dolar TL kurunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faiz indirimi açıklaması ardından başlayan çalışma gece boyunca sürdü. Dolar TL kuru Gece saatleri civarında tarihi düzeyleri görürken güne nasıl başladığı da merak edilmeye başlandı. Peki 2 Haziran Dolar fiyat aralıkları ne kadar oldu? Dolar TL kuru 2 Haziran 2021 fiyat aralıkları ve detaylar haberimizin detay kısmında…

Dolarda gece boyunca sert rüzgarlar esti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün yaptığı bilgilendirmede faiz indirimi kararını duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklaması ardından etkilenen dolar TL kuru bir anda yükselmeye başladı. Gece boyunca yükselişe devam eden dolar fiyat aralıkları, 8,81 düzeylerine kadar ulaşarak adeta tarihi rekorunu kırdı.

dolar-fiyatlarinda-gece-boyunca-firtina-esti-3

2 Haziran Dolar fiyat aralıkları ne kadar?

Dolar TL kurunda gece boyunca yaşanan çalışma ardından bugün yatırımcılar ve vatandaşlar 2 Haziran Dolar fiyat aralıkları ne kadar oldu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Dolar 2 Haziran Çarşamba günü İstanbul serbest piyasada 8,6300 liradan işlem görmeye sürdürmekte. Serbest piyasada bugün dolar alış fiyatı ise 8,6280 lira oldu. Diğer yandan Euro’da da faiz indirimi kararı ardından artış yaşanıyor. Euro bugün İstanbul serbest piyasada 10,5480 liradan satışa çıkarılırken, 10,5460 liradan alınıyor.

Dünkü kapanışta Dolar ve Euro fiyat aralıkları

Dünkü kapanışta Dolar satış fiyatı 8,5170 olurken, Euro satış fiyatı ise 10,4370 liraydı. Faiz indirimi kararı ardından artışa geçen döviz kurları yatırımcı ve vatandaşlar da tedirginlik yaratsa da uzman kişiler sakin olunması hususunda ikazyor. Merkez Bankası aracılığıyla yapılacak olan müdahaleler ardından döviz kurlarının yeniden düşüşe geçeceği tahmin ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün