Diziler

Masumlar Apartmanı Senaristi Düşen Reytingleri Magazin Haberleriyle Geri Alma Derdinde!

Masumlar Apartmanı Senaristi Düşen Reytingleri Magazin Haberleriyle Geri Alma Derdinde!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Senaristi Düşen Reytingleri Magazin Haberleriyle Geri Alma Derdinde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Senaristi Düşen Reytingleri Magazin Haberleriyle Geri Alma Derdinde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Senaristi Düşen Reytingleri Magazin Haberleriyle Geri Alma Derdinde!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Türk seyircisinin sevdiği bol acıtasyon dram ile yoğurulan ve beklenildiği gibi reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı’nda kriz. Dizi düşen reytinglerini geri almak için magazine başvurdu!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin olduğu Masumlar Apartmanı sezon finali yaklaştı. Dizide sezon bitmesiyle ayrılıklar da başladı. 

Masumlar Apartmanı dizisinin İnci’si Farah Zeynep Abdullah yoğun eleştiri bombardımanı sonrası bozulan moralini dizden ayrılarak düzeltmeye çalışıyor. Dizide geri planda kalan oyuncu diziden ayrılmak istediğine dair söylentileri sezon boyunca gündemdeydi. Ve dizi sezon finali yapar yapmaz ayrılma kararını eyleme gerçekleştirmek istedi. 

Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istediğin kesinlikle yapımcıya iletti ve sezon finali ile birlikte dizden ayrılacağı kesinleşti. Farah Zeynep Abdullah’ın oynadığı İnci karkateri ölerek diziye elveda diyecek.

Reytingleri giderek düşen Masumlar Apartmanı’nın gelecek sezon ömrü pek uzun sürmeyece benziyor. Hızla düşen reytinglerini geri almak için Masumlar Apartmanı ekibi çözümü magazinde yer almakta bulmuşa benziyor. 

Dizinin senaristi Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmasını haber yapan gazetecilere dair tweet attı ve Farah Zeynep Abdullah’da bu tweeti alıntılayıp destek verdi. Tüm bu tartışma sosyal platform kullanıcılarını ikiye böldü.

Sosyal meya kullanıcıları bu tartışmalara dair;

“Eğer çok iş disiplini varsa senaryonun sızdırılmasına dair kendilerini suçlasınlar,

Aşkı Memnu finali bilindiği halde tekrarları defalarca izleniyor düşen reytingleri böyle ucuz atışmalarla mı çıkarmaya çalışacaksınız,

o kadar etik değer destekliyorsanız diziyi yarı yolda bırakmasaydınız,

gazeteci tabi ki öğrendiklerini yazacak soru soran halkı bilgilendirecek,

bol acıtasyonlu basit klişe dizilerinin reytigngleri düşünce bu yola mı başvurulurdu adeta çok kaliteli işler”

gibi yorumlarla senarist ve Farah Zeynep Abdullah’a gazetecileri hedef gösterdikleri için tepki verdi. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar ise gazeteci Birsen Altuntaş’a “Ne oldu habire reklamını yaptığın dizi ile ters mi düştün? Salı akşamları yalnızca Masumlar Apartmanı ve EDHO dizilerinden bahseden sendin. Hekimooğlu dizisine dair tek kelime yazmadın” diye yorumlarda bulundu.

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

Kırmızı Oda şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün