Diziler

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1)

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (TRT1)

TRT 1’in yazlık dizilerinden bir tanesi olacak olan Dünya Hali dizisi şimdiden seyirciler de büyük bir araştırma konusu oldu. Oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dünya hali dizisi çok kısa bir süre sonra TRT 1 kanalında yayın yaşamına başlayacaktır. TRT 1’in gözde dizilerinden bir tanesi olması beklenen Dünya Hali dizisinin oyuncularından geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.

Dünya Hali Dizisi Oyuncu Kadrosu

– Caner Şahin
– Pelin Abay

Caner Şahin

Dünya Hali Dizisi Caner ŞahinDünya hali dizisinde mühim bir rolü sahiplenecek olan Caner Şahin, 1992 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. 2016 senesinden bu yana oyunculuk ile ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi makine mühendisliği bölümünde okurken bölümü bırakıp Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümüne geçiş yapmıştır. Daha önce Nefes Nefese, Kuzgun, Seni Çok Bekledim, Babam ve Ailesi, Tutsak gibi dizi ve filmlerde boy göstermiştir. TRT1’in yazlık dizilerinden bir tanesi olan Dünya Hali dizisinde ise başrol oyuncusu olarak yer alması beklenmektedir. Caner Şahin Dünya Hali dizisinde başrolü Pelin Abay ile paylaşacak.

Pelin Abay

Pelin Abay Dünya hali dizisindePelin Abay Dünya Hali dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. Pelin Abay dizide Caner Şahin ile başrolleri paylaşacak. 1993 senesinde İstanbul ilimizde doğan Pelin Abay öğrenimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Televizyondaki ilk deneyimini Vatanım Sensin dizisinde rol alan Pelin Abay, daha sonda2018 senesinde Kanal D ekranlarında yayına giren Gülizar dizisinde Fatoş kişiliğini oynayarak başlatan güzel oyuncu birden çok tiyatro oyununda yer almıştır. 2021 senesinde TRT ekranlarında yayına girmesi beklenen Dünya Hali dizisi ile anlaşan Pelin Abay hangi karakterde oynayacak belli olunca yazacağız.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Dünya Hali dizisindeki oyuncularımızdan söz etmek istedik. Sizlerin de Dünya Hali dizisi ve Dünya Hali dizisindeki oyuncularımız ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi beklemekteyiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün