Diziler

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı! Erkan Petekkaya diziyi bitirdi! Kırmızı Oda 41. bölüm bekleyenlere üzen haber

Kırmızı Oda yayından kaldırıldı. Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı kelimeleri sonrası Kırmızı Oda yayından kaldırıldı. Kırmızı Oda dizisi Delikanlı Sadi kişiliği Erkan Petekkaya olduğu Kırmızı Oda 41. bölüm fragmanı yayınlandı

Kırmızı Oda final yapmış olabilir!

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

Masumlar Apartmanı Naci diziden ayrıldı! Tansel Öngel diziden yine çıktı! 2. sezonda olacak mı?

TV8 ekranlarında yayına giren Kırmızı Oda için kötü bilgi geldi. Kırmızı Oda dizisi 41. bölüm fragmanı bekleyenlere üzücü bilgi geldi. Sevilen dizi Kırmızı Oda 41. bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 öğrendiğimiz bilgiler göre Erkan Petekkaya hem yapım şirketini hem Acun Ilıcalı hem TV8 zor duruma soktu!

Kırmızı Oda 41. bölüm ne zaman? 11 Haziran yeni bölüm var mı?

TV8 yayın akışına bakıldığında 11 Haziran Kırmızı Oda yeni bölümü var.  Kırmızı Oda 41. bölüm fragmanı şu an yayınlandı Kırmızı Oda için kanal ulaştığımızda ise yapılan açıklama enteresanti.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi sahneleri atılıyor!

Kırmızı Oda dizisinden delikanlı Sadi kişiliği ayrılıyor. Delikanlı Sadi canlandıran Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı dile getirdiği sözler sebebiyle diziye veda ettiriliyor. Apar topar Erkan Petekkaya sahneleri atılınca hemen hemen dizinin 41. bölümde sahne kalmadı. Erkan Petekkaya hem kendine, hem genç Delikanlı Sadi, çocuk Delikanlı Sadi birden çok oyuncunun sonu oldu. 

İşte 41. bölüm fragmanı!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/sLnhrdg30NM.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Erkan Petekkaya fragmanda yalnızca 1 saniye ayrıldı!

Kırmızı Oda 41. bölüm yetişti fakat yine de yayından kaldırılabilir!

TV8 popüler dizisi Kırmızı Oda 41. bölüm yetişti. Kırmızı Oda bu sezon yayından kaldırılıp direk 2. sezona Eylül ayında erken geçiş yapıyor. Tüm hikaye tüm senaryonun Delikanlı Sadi kayması sebebiyle apar topar yetiştirilen sahneler pek beğenilmedi. Kırmızı Oda ekibi ya bu sezon yayından kaldırılıp Eylül ayında yeni hikayelerle ekranda yayınlanacak, yada Kırmızı Oda 41. bölüm sonrası bitecek.

Lakin Kırmızı Oda için en büyük bilgi direk 42. bölümde yayından kaldırılılacağı ve 2. sezonla başlamayı Acun Ilıcalı da istediği, Delikanlı Sadi ile ilgili hiç bir şey duymak yada görmek istemediği gelen bilgiler içinde.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün