Biyografi

Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor’da veda eden isim gözyaşlarına boğdu

Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor’da veda eden isim gözyaşlarına boğdu, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor’da veda eden isim gözyaşlarına boğdu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor’da veda eden isim gözyaşlarına boğdu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti? Survivor’da veda eden isim gözyaşlarına boğdu

TV8 ekranlarında yayına giren Survivor 2021 yarışması eleme gecesi ile bir kez daha ekranlara damga vurdu. Bu hafta Survivor SMS sonuçları ışığında şok bir isim adaya veda etti. Finalde bulunacağı tahmin edilen üç isim eleme potasına girerken elenen isim gözyaşları ile adaya veda etti. Peki Survivor 8 Haziran 2021 kim gitti kim elendi? Survivor’da 8 Haziran’da elenen isim Ayşe mi, Aleyna mı yoksa Steven mı oldu?

Acun medyanın yapımcılığını üstüne aldığı Survivor 2021 müsabakasında finale doğru ilerlerken her eleme artık oldukça önem taşıyor. Yarışmacılar bu hafta dokunulmazlık oyunlarını bireysel olarak oynadı ve eleme adayı olarak Aleyna, Ayşe ve Steven isimleri yazıldı. Bu üç yarışmacı içinden biri bu akşam adaya veda etti. eksen.com 8 Haziran Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler SMS sıralaması ışığında elenen yarışmacı belirlendi. Peki Survivor 8 Haziran 2021 kim elendi?

FİNAL YAKLAŞTIKÇA ELEMELER ZORLAŞIYOR

Survivor 2021 de çeyrek final heyecanı devam ederken sıra sıra finale giden yarışmada her hafta elemeler biraz daha zor olmaya başladı. Bu hafta da final adayı olarak görülen üç yarışmacı potaya girdi. Aleyna, Ayşe ve Steven eleme potasında mücadele ederken SMS sıralaması ışığında aralarından bir yarışmacı veda etti.

TV8 Survivor 2021 7 Haziran tek parça full canlı izle! Survivor bugün yeni bölüm canlı izle

TV8 Survivor 2021 7 Haziran tek parça full canlı izle! Survivor bugün yeni bölüm canlı izle

survivor-8-haziran-2021-kim-gitti-survivorda-veda-eden-isim-gozyaslarina-bogdu-1

SURVİVOR 2021 AYŞE ELENDİ Mİ?

Şu aralar arama motorunda binlerce seyirci ise Survivor 2021 Ayşe elendi mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Ayşe özellikle son haftalarda Aleyna Kalaycıoğlu ile yaşadığı olaylar ardından bir hayli oylarını yükselti. Bu hafta adaya veda eden isim Ayşe olmadı.

SURVİVOR 2021 ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENDİ Mİ?

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal platformdan attığı tweetlerle bu haftaveyamga vurmuştu. Ayşe ve Aleyna içinde devam eden çekişmede Aleyna’yı haklı gören binlerce seyirci vardı. Aleyna Kalaycıoğlu elenmedi ve yarışmaya sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün