Bilgi

Eczaneler Açık Mı? Bugün Eczaneler Açık Mı? Tam Kapanma Eczaneler Açık Mı?

Eczaneler Açık Mı? Bugün Eczaneler Açık Mı? Tam Kapanma Eczaneler Açık Mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Eczaneler Açık Mı? Bugün Eczaneler Açık Mı? Tam Kapanma Eczaneler Açık Mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eczaneler Açık Mı? Bugün Eczaneler Açık Mı? Tam Kapanma Eczaneler Açık Mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eczaneler Açık Mı? Bugün Eczaneler Açık Mı? Tam Kapanma Eczaneler Açık Mı?

Eczaneler açık mı olacak kapalı mı? Tam kampanmada eczaneler açık mı olacak yoksa kapalı mı? Vatandaşlar kapanmada nereler açık düşünüyor. 

Bugün tam kapanma başladı. Lakin trafik ve metrobüslerin kalabalık olması yine şaşkınlık yarattı. Sosyal medya aracında herkes muafmış, metrobüsler tıklım tıklım, köprüde trafik var yorumları yapıldı. 

Peki  Eczaneler açık mı?

Vatandaşların en merak ettiği konulardan biri kapanmada Eczanelerin açık olma saatleri? Sadece nöbetçi ezcaneler mi açık olacak? Saat kaç içinde açık oalcak? İşte resmi açıklama geldi;

ECZANELER AÇIK MI?

İstanbul Eczacı Odasından yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi;

 “Kovid-19 önlemleri kapsamı içinde tam kapanma ilan edilen 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri içinde (resmi tatil günleri hariç olmak üzere) 30 Nisan Cuma gününden başlayarak 17 Mayıs Pazartesi gününe kadar İstanbul il sınırları içindeki eczanelerimiz için mesai saatleri 09.00-18.00’dir.” 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün