Biyografi

Eda Akkaya Kimdir? Evi Nerede?

Eda Akkaya Kimdir? – Eda Akkaya Evi Nerede? – Eda Akkaya Nereli?

Eda Akkaya kimdir?, Eda Akkaya kaç yaşında?, Eda Akkaya evi nerede?, Eda Akkaya nerelidir? Eda Akkaya ev adresi?, Eda Akkaya kaç yaşında?, Eda Akkaya nerede oturuyor?, Eda Akkaya nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Eda Akkaya hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 18.Kasım.1990 senesinde doğan Eda Akkaya şu an için 31 yaşında ve Akrep burcundandır. Eda Akkaya doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Eda Akkaya Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2016 yarışmacısıdır.

Eda Akkaya, 18 Kasım 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarda Jimnastik yaptı daha sonra oyunculuğa başladı. Otuzbeşbuçuk Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Eda Akkaya da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında yaşanan sakatlık sebebiyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2015 – İlişki Durumu: Karışık (Candan) (TV Dizisi)
2015 – Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan… (Gülfem) (TV Dizisi)
2014 – Üç Arkadaş (Dilara ) (TV Dizisi)
2014 – Tut Sözünü (Kurpiyer) (Sinema Filmi) 2014
2014 – Ankara’nın Dikmeni (TV Dizisi)
2013- Kahireli Palas (Zerrin) (TV Dizisi)
2013 – Kaçak (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Bugünün Saraylısı (TV Dizisi)
2012 – Harem (İstifade Nur Sultan) (TV Dizisi)
2010 – Nakş-ı Dil Sultan (Cariye) (TV Dizisi)
2011 – Sihirli Annem 5. Sezon (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu