Diziler

Eda Ece’den Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt Kavgasına Çok Sert Açıklama!

Eda Ece’den Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt Kavgasına Çok Sert Açıklama!, arayışı içine giren okurlarımız için Eda Ece’den Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt Kavgasına Çok Sert Açıklama! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Eda Ece’den Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt Kavgasına Çok Sert Açıklama! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Eda Ece’den Nesrin Cavadzade ve Neslihan Yeşilyurt Kavgasına Çok Sert Açıklama!

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma’ya nazar değdi. Eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt sete geldi işler karıştı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Şahika’nın öldüğü görülürken Nesrin Cavadzade’nin diziden çıkması durumunda dizinin takipçilerinin diziyi izlemeyeceğini iddia etmesi üzerine bu ayrılığın neden meydana geldiği araştırılmaya başlandı.

Nesrin Cavadzade’nin diziden neden ayrıldığı çok geçemden ortaya çıkmıştı. Dün yayına giren haberlerde dizinin yönetmenin rahatsızlanması üzerine eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt sete yardıma geldi. Eda Ece ile sıkı dost olan Yeşilyurt kendisini arayarak durumu haber verdi. Bunun üzerine Eda Ece sahnesi olmamasına rağmen sete geldi ve ikili sohbet etmeye başladı.

Bu arada çekimi olan ve üşümeye başlayan Nesrin Cavadzade’de sahnenin uzamasına tepki gösterdi ve “İşinizi bitirseydiniz de öyle sohbet etseydiniz” diyerek tepki gösterdi. Neslihan Yeşilyurt ise bu cümleye sinirlendi ve tartışma başladı. Gerginlik oluşması üzerine Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını kapadı. Yapımcı Fatih Aksoy’a durumun iletilmesi üzerine Cavadzade’nin diziyle ilişkisi kesildi.

EDA ECE’DEN AÇIKLAMA!

Yasak Elma dizisinin sempatik oyuncusu Eda Ece ise bu haberler üzerine bugün bir açıklama paylaşımı yaptı. Eda Ece açıklamasında hadiseleri yalanmazken iddiaların ise gülünçliğine dem vurdu. Eda Ece’nin açıklaması şu biçimde;

PEKİ TÜM BUNLAR BİR OYUN MU?

Lakin bir başka iddia ise dizinin ters köşe yapmak için böyle bir oyun yapması oldu. Nesrin Cavadzade’nin ölümünün sahte olduğunu düşünen dizin hayranları çıkan haberlerle Cavadzade’nin diziden ayrıldığına inanımlası isteniyor dedi. Söylentilere göre Nesrin Cavadzade diziye 112. bölümde geri dönecek. Lakin dizinin sezon finalinin 110. bölüm yapılacağı belirtilmişti. Yani durum böyle olursa Cavadzade dizinin yeni sezonunda ekranlara gelecek ve şaşkınlık yaratacak.

PARA MESELESİ Mİ?

İddialardan biride Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade içinde para krizi çıktı. Son sezon dizinin adeta elması durumuna gelen Nesrin Cavadzade’nin yüksek ücret talep etmesi krize yol açtı. Yapımcı Fatih Aksoy’da dizinin 2 yıldızı yerine 1 yıldızından vazgeçme kararı aldığı iddia edildi.

Nesrin Cavadzade’nin önceden de Fatih Aksoy ile tartışma yaşadığı ve diziden ayrılacağı iddia edilmişti. İkili ardından ise birlikte fotoğraf yayınlayarak bu iddiaları yalanlamıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün