Diziler

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Supernatural’den Jensen Ackles 3. Sezonda Hayran Bırakacak!

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Supernatural’den Jensen Ackles 3. Sezonda Hayran Bırakacak!, arayışı içine giren okurlarımız için The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Supernatural’den Jensen Ackles 3. Sezonda Hayran Bırakacak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Supernatural’den Jensen Ackles 3. Sezonda Hayran Bırakacak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

The Boys 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Supernatural’den Jensen Ackles 3. Sezonda Hayran Bırakacak!

Amazon’un en popüler yapımlarından birisi olan süper kahramanlara değişik bir bakış açısı yanıstan başarılı dizi The Boys 3. sezon çekimleri başladı. Dizinin hayranları dizinin 3. sezonunu merakla bekliyor. Peki dizinin yeni bölümleri ne zaman yayına girecek?

Dijital platformların en kaliteli işlerine imza atan Amazon’un en iyi yapımlarından biri şüphesiz The Boys. İlk 2 sezonu ile adından söz ettiren The Boys 3. sezon çekimleri de başladı. Dizinin başrol oyuncuları yeni sezon ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Dizinin başrol oyuncularından Laz Alonso dizinin 3. sezonu ile alakalı olarak ilk sezondan çok  daha fazla karanlık ve kanlı olacak dedi. Alonso 3 sezonun çok fazla merak uyandıracağını da ekledi.

Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı adlı çizgi hikayesinden bir araya getirilen, Eric Kripke’nin yazdığı The Boys, şimdilerde süper kahramanlar olsaydı nasıl karanlık tipler bulunacağını ve gerçek karanlık yüzlerini gösteriyor ve eleştirel bir bakış açısı sunuyor. İlginç hikayesi ve her bölüm sonu ağızları açık bırakan bölüm sonları ile kendisine hayran bırakan dizinin 3. sezon çekimleri Kanada’da sürdürmekte.

SUPERNATURAL’DEN GELİYOR

Diziye bu sezon efsane dizi Supernatural dizisinden Jensen Ackles, Soldier Boy olarak dahil olacak.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

The Boys dizisinin 3. sezon yeni bölümlerinin Eylül – Ekim aylarında yayına girmesi hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün