Ekrem Açıkel Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ekrem Açıkel kimdir?, Ekrem Açıkel kaç yaşında?, Ekrem Açıkel evi nerede?, Ekrem Açıkel nerelidir? Ekrem Açıkel ev adresi?, Ekrem Açıkel kaç yaşında?, Ekrem Açıkel nerede oturuyor?, Ekrem Açıkel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ekrem Açıkel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1973 senesinde doğan Ekrem Açıkel şu an için 48 yaşında ve burcundandır. Ekrem Açıkel doğum yeri ise Başçiftlik, Tokat olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Spiker olarak devam ettirmektedir.

Ekrem Açıkel Kimdir? – Ekrem Açıkel Evi Nerede? – Ekrem Açıkel Nerede Oturuyor?

Ekrem Açıkel Kimdir?, evi nerede?

Ekrem Açıkel TGRT Haber’in Ana Haber spikeridir.

Ekrem Açıkel, 1973 senesinde Tokat ilinin bir ilçesi Başçiftlik’de doğmuştur. Babasının adı Ömer Açıkel, televizyon sunuculuğu yapan Osman Ziya Açıkel abisidir. Ekrem Açıkel, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

Ekrem Açıkel, gazetecilik mesleğine muhabir olarak 1995 senesinde İhlas Haber Ajansı‘nda başladı, 1996 senesinde TGRT Haber Merkezi’ne geçti. Polis-Adliye hadiselerinı izleyen ve Başbakan-Cumhurbaşkanı programlarını takip eden Ekrem Açıkel, 7 yıl sonra 2002 senesinde TGRT’den Kanal D Haber’e transfer olmuştur.

Mehmet Ali Birand‘ın gözde muhabirlerinden olan Ekrem Açıkel’in yıldızı Şike Soruşturmasında yaptığı haberlerle parladı. Hem Kanal D hem de Star TV ana haber bülteninde canlı yayınlarda gün boyu şike soruşturmasında yaşananları seyircilere paylaştı.

Kanal D Haber’de, Fatih Altaylı, Bülent Çöltekin, Ayşenur Arslan, Fatih Portakal ve rahmetli Mehmet Ali Birand’la 13 yıl haber koşusu içinde olan Ekrem Açıkel dünya kupasından sıcak haberlere, Formula 1 Grand Prix’lerinden sınır ötesi operasyonlara çok değişik alanlardaki gelişmeleri izledi ve haberleştirdi.

6 Haziran 2010’da Atv haberin başarılı muhabirlerinden Işıl Özdem ile İstanbul Üniversitesi Baltalimanı Tesisleri’nde dünyaevine giren Ekrem Açıkel’in nikâh şahitliğini dönemin Kanal D Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand ile Atv haber genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş yaptı.

Ekrem Açıkel, Haziran 2010 tarihinde meslektaşı Işıl Özdem ile evlendi. Bir kız çocukları mevcuttur.

Ekrem Açıkel 2015-2018 senelerı içerisinde 3 yıl kurumsal gelişim eğitimleri verdi. Yerli ve yabancı ünlü markalarla iletişim eğitimleri gerçekleştiren Ekrem Açıkel yeniden gazeteciliğe dönme kararı alarak TGRT Haber’in teklifini kabul etti. ‘’Devamlı Basın Kartı’’ sahibi olan Ekrem Açıkel 23 yıl önce mesleğe ‘’merhaba’’ dediği kanalda, TGRT Haber’de şef editörlük görevine başladı.

3 Eylül 2018 tarihinde tekrar TGRT Haber’e geçip, hafta içi her gün 19:45’te TGRT ana Haber bültenlerini sunmaya başladı.

21 Mart 2019 tarihinde kalp krizi geçirdi. Hemen sonrasında tıkalı kalp damarına stend takıldı.

Ekrem Açıkel, TGRT Haber’e geçip, hafta içi her gün 19:45’te TGRT ana Haber bültenlerini sunmaya sürüyor.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün