Diziler

Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı?

Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı Çıktı?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı Çıktı?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı Çıktı? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı Çıktı?

Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü, Neden Diziden Ayrıldı Çıktı? Emanet dizisinde rol alan Kiraz kişiliğini canlandıran Gülderen Güler son bölümde vuruluyor. Bundan dolayı Güldüren Güler diziden çıktı mı? Emanet dizisinde Kiraz’ı kim öldürdü neden öldürdü detaylarını sizlerle sunacağız.

KIRAZ OLDU MU

Emanet Dizisi Kiraz Öldü Mü? Diziden Çıktı Mı?

Kanal 7’nin bi hayli beğeni alan dizisi Emanet’in son bölümünde Kiraz kişiliği vuruluyor. Kiraz’ı kim neden vurdu? Kiraz ölecek mi? Emanet dizisine güzelliği ile ismini duyuran oyuncu diziden ayrılıyor. Emanet dizisinin Kİraz’ı Gülderen Güler ölerek diziden ayrılıyor. Maalesef diziden ayrılması herkesi çok üzse de bu bir gerçek.

Kiraz ve Ali son bölümde evlilik kararı almıştı. Lakin bu ölüm ikiliyi ayırdı. Ali uzun süredir Kiraz’ı seviyordu, Kirazda onu sevse de bir türkü itiraf edemeyen ikili tam birbirine açıldı derken diziden ölerek ayrılması herkesi üzdü. Seyirci ölmesini istemiyor çünkü Ali ile Kiraz’ı herkes çok yakıştırıyordu.

Ali Kiraz’ı hemen alıp hastaneye yetiştirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün