Bilgi

Yasak Elma dizisine Hercai’den sürpriz oyuncu!

Yasak Elma dizisine Hercai’den sürpriz transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma dizisine Hercai’den sürpriz transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma dizisine Hercai’den sürpriz transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma dizisine Hercai’den sürpriz transfer!

Başrollerini Eda Ece, Şevvam Şam, Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay’ın paylaşımı yaptığı FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma kadrosunu genişletmeye sürdürmekte!

En son Hercai dizisinde Dilşah kişiliğini canlandıran güzel oyuncu Özlem Gezgin Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Peki Özlem Gezgin hangi karaktere can verecek?

Özlem Gezgin Yasak Elma’ya konuk oluyor!

Özlem Gezgin Yasak Elma’da Alev  kişiliğine can verecek. Yasak Elma’ya geçtiğimiz haftalarda müdahil olan Emre Dinler’in oynadığı Ömer kişiliğinin eski sevgilisini hayat verecek. Alev’in gelişi ortalığı karıştıracak. Hal ve hareketleri ile Şahika’nın sinirlerini bozup yeni krizlere yol açacak.

Özlem Gezgin; 1996 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Akademi 35,5’ta bitirdiktan sonra  Medcezir dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır ve ardından Hanım Köylü ve Kiralık Aşk dizilerinde rol almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün