Bilgi

Emekli Olanlara Karşılıksız Şartsız E-Devlet’ten 1.000 TL Ödenecek

Emekli Olanlara Karşılıksız Şartsız E-Devlet’ten 1.000 TL Ödenecek, arayışı içine giren okurlarımız için Emekli Olanlara Karşılıksız Şartsız E-Devlet’ten 1.000 TL Ödenecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Emekli Olanlara Karşılıksız Şartsız E-Devlet’ten 1.000 TL Ödenecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Emekli Olanlara Karşılıksız Şartsız E-Devlet’ten 1.000 TL Ödenecek

Emekliler için yeni bir haber ve kampanya açıklamalduğu, kamu ve özel bankaları son haftalarda emekliler için sürekli olarak olarak yeni güncel kampanyalar yapmaktadırlar. Rekabet ortamının kızıştığı şu günlerde emekliler için yeni bir kampanveyaha yapılmıştır. Denizbank üzerinden yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanya, emeklilerin maaş taşıması durumunda verilecek ödemedir. Emekli olan bireyler, Denizbank aracılığı ile 3 yıl süre ile maaş alma için söz verirlerse 1.000 TL emekli promosyon alabileceklerdir. Denizbank aracılığıyla yapılan bu açıklama ile birlikte emekli promosyon ödemelerinin başvurularda e devlet üzerinden yapılabilecektir. Sizlerde eğer bin teyit varan bu promosyon parasını almak istiyorsanız, Denizbank’ın emekli müşterisi olmanız gerekiyor. Şimdi siz değerli okurlarımıza kampanya özelliklerinden söz edelim.

Denizbank emekli kampanyası

Denizbank’ın yapmış olduğu bu kampanya, SGK anlaşmalı olarak verilen emekli promosyonları ile aynıdır. SGK aracılığıyla en fazla 750 TL’ye kadar promosyon ödenilmektedir. Geri kalan kısmı ise Denizbank, kendi politikalarına göre, ödemektedir. Emekli maaşlarını kendi bankalarından almalarını isteyen bankalar emekliler için sürekli olarak olarak güncel kampanyalar yapmaktadır. Denizbank’ta bu kampanyayı yaparak bin TL’ye kadar emekli promosyon vereceğini duyurmuştur. Emekli olan bireylerin maaşlarına göre ödenecek olan bu ödemeler 1500 TL’ye kadar maaş alan bireylere 675 TL ödenecektir. 1500 TL ve 2500 TL içinde emekli maaş alan bireylere 850 TL, 2500 TL maaş alan ve üzerinde maaş alan bireylere ise 1000 TL emekli promosyon ödenecektir. 

Kefilsiz, İpoteksiz, Belgesiz, 5 bin TL, 6 bin TL ve 7 bin TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli olacak

Kefilsiz, İpoteksiz, Belgesiz, 5 bin TL, 6 bin TL ve 7 bin TL Kredi Verilecek, 36 Ay Vadeli olacak

Başvurular e-devletten yapılacak

Denizbank’ın vermiş olduğu bu emekli promosyonları için başvuru yapmak istiyorsanız, şubelere gitmenize gerek yoktur. Denizbank, e-devlet üzerinden bu başvuruları almaktadır. Denizbank üzerinden bunun bunun yanında Denizbank, mobil uygulamasını tercih ederek yahut bankanın resmi internet sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak da emekli promosyonu için başvuru yapabiliyorsunuz. 

Denizbank üzerinden promosyon bedelleri, başvuru yaptıktan sonraki ay alacağınız maaş ile birlikte siz değerli okurlarımıza ödenilmektedir. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır. 3 yıl boyunca eğer emekli maaşınızı taşımazsanız bu paraya geri ödemeyeceksiniz. Ama eğer maaşınızı 3 yıl içinde promosyon aldıktan sonra başka bir bankaya taşırsanız, Denizbank maaşınızı taşımanız için sizlerden bu paraya geri isteyecektir. SGK üzerinden emekli maaş alan dul yetim maaş alan herkes bu kampanyalara katılabiliyor. Detaylı bilgi için denizbank.com adresine girebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün