Bilgi

Emeklilere 5000 TL Promosyon Damga Vurdu! Sadece Bir Banka Veriyor

Emeklilere 5000 TL Promosyon Damga Vurdu! Sadece Bir Banka Veriyor, arayışı içine giren okurlarımız için Emeklilere 5000 TL Promosyon Damga Vurdu! Sadece Bir Banka Veriyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Emeklilere 5000 TL Promosyon Damga Vurdu! Sadece Bir Banka Veriyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Emeklilere 5000 TL Promosyon Damga Vurdu! Sadece Bir Banka Veriyor

Emekli olan bireylerin en fazla merak ettiği promosyon haberi açıklamasu yapıldı. Daha önceki günlerde en fazla 2000 TL’ye kadar verilen bu promosyon miktarları 5000 TL’ye kadar verileceği açıklamasu müjdeli haber olarak geçti. Emekli olan bireyler, emekli promosyonu aldıklarında 3 yıl boyunca o bankadan maaş almaya devam edecek. Hangi banka emekliye 5000 TL promosyon veriyor merak konusu oldu. 

Emekli olan bireylere bankalar sürekli olarak olarak güncel kampanyalar yapıyor. Her bankanın kendine özel bir kampanyası var. Bankaların rekabette en fazla kampanya yaptıkları emekli promosyonları olmaktadır. SGK ile bankaların yapmış olduğu anlaşma ardından, bankalar kendi politikalarını da bu promosyonlara ekleyerek emeklilere umut olmaktadır. 

Emekliye Promosyon Ne Kadar?

Sgk kurumu ile anlaşmalı olan PTT emekli promosyon tutarları şu biçimdedir. 

  • 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alan bireylere 500 TL,
  • 1500 TL ile 2500 TL içinde emekli maaşı alan bireylere 625 TL,
  • 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan bireylere ise 750 TL ödeme yapılacaktır.

Bu sayılar dışında bankaların kendi emekli promosyon şartları da eklenmektedir. Bu promosyonları hak etmek istediğinizde, başvuru yapacağınız bankadan 3 yıl maaş almanız gerekecektir. Misal verilecek olursa 2021 Haziran ayında anlaşma yaparsanız, 2024 yılı Haziran ayına kadar maaşınızı o bankadan almanız gerekiyor. Eğer bu süre içinde maaşınızı başka bankaya taşırsanız, aldığınız promosyonu iade etmeniz gerekir. Eğer maaş taşıması yapmazsanız da hiç bir iade söz konusu değildir. 3 yıl bittikten sonra aynı bankanın promosyon kampanyasına tekrar katılarak, o yıl verilen promosyon tutarını alabilirsiniz. 

Emeklilere 5000 TL Promosyon Açıklamaları Nedir?

Emekli olan bireylere ve dul yetim olan bireylere, promosyon ödemeleri sürdürmekte. Akbank emekli maaşını Akbank’a taşıyanlara 1.250 TL’ye kadar emekli promosyonu verecek. Denizbank’ta emekli promosyonu 1000 TL olarak veriyor. 

ING Bank ise emekli maaşı promosyonu olarak 1.250 TL verecek. Buna ek olarak, kredi kartı kullanan bireylere aylık 750 TL ek promosyon olanağı ile birlikte, şartsız, kefilsiz, 3000 TL kredi ödenecek. Böylelikle ING Bank üzerinden emekli maaşı taşıyan bireyler 5000 TL’ye kadar nakit alabilecekler. Eğer banka kredi notunuz yüksek ise krediyi daha fazla da kullanabilirsiniz. 

Emekliye İkramiye ve Zam Haberi Geldi!

Emekliye İkramiye ve Zam Haberi Geldi!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ödenecek olan emekli promosyonları, 750 TL ile sınırlıdır. Kamu bankalarından bunun bunun yanında kredi talebinde bulunabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün