En İyi Blender Seti Tavsiyesi 2021 Yorumlar ve Markalar

En İyi Blender Seti Tavsiyesi 2021 Yorumlar ve Markalar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Blender Seti Tavsiyesi 2021 Yorumlar ve Markalar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Blender Seti Tavsiyesi 2021 Yorumlar ve Markalar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Blender Seti Tavsiyesi 2021 Yorumlar ve Markalar

İçindekiler

En İyi Blender Seti

En kaliteli blender seti hangisi? Kendinize, bebeğinize veya sevdiklerinize çeşitli gıdalar hazırlamak için bir blender almak istiyorsanız siz de bu sorunun cevabını düşünüyorsunuzdur. Biz de bu problemiza yanıt bulabilmeniz için size yardımcı olabilecek bir yazı bir araya getirdik. E-ticaret sitelerinde en fazla satılan, kaliteli ve en iyi blender setlerini bir araya getirdik. Gelin hep birlikte kullanıcıların blender önerileri neymiş bir göz atalım! Ama sizin için en iyi blender modelinin hangisi olduğuna karar vermeden önce blender alırken nelere dikkat etmelisiniz buna da yanıt verelim.

Blender Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle blenderı ne için kullanacaksınız buna karar vermeniz lazım. Eğer meyveleri ezerek çeşitli içecekler hazırlayacaksanız daha basit ve amacınıza uygun modeller seçmelisiniz. Mesela smothie yapacaksanız daha ufak ve yer kaplamayan modelleri tercih edebilirsiniz.

Kullanım ve saklama kolaylığı yönünden da satın alacağınıza ürünün boyutlarına dikkat etmeniz gerekebilir. Küçük bir mutfağınız varsa daha kolay gizli tutulan bir ürün sizin için en iyi blender seti olabilir.

Alacağınız Blender’ın markasına da dikkat etmelisiniz. Herhangi bir bozulma, kırılma gibi durumlarda size yardımcı olabilecek bir markayı tercih edebilirsiniz. Zaten blender seti tavsiye paylaşımımızda Arzum, Philips, Tefal gibi en iyi markaları listeledik.

Kullanacağınız sebze ve meyvelerin sertliğine göre de alacağınız blender setinin özellikleri önem taşımaktadır. Eğer sert gıdaları parçalayabilecek bir blender arıyorsanız kararınızı buna göre vermelisiniz.

Evet blender alırken nelere dikkat etmelisiniz sualinin yanıtını genel hatlarıyla yanıtladık. Şimdi de en iyi blender seti neymiş bir bakalım.

Arzum Ar1032 Shake’n Take Blender

Evet blender tavsiyesi listemizin ilk sırasında Arzum’un Shake’n Take modeli yer alıyor. Meyve suyu içmek için veya Smothie’ler hazırlamak için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyoruz. Ergonomik dizaynıyla bi hayli şık durduğunu aktarabiliriz.

Bunun yanı sıra blender’ın aynı kutuda iki farklı haznesi yer alıyor. Birisi 570 mL diğeri 400 mL tüketeceğiniz miktara göre bunu ayarlayabilirsiniz. Ürünün bıçakları ise paslanmaz çelik olması sebebiyle buzları kırmanıza da faydalı oluyor.

Peki kullanıcı yorumları ve fiyatı ne durumda. Öncelikle söylemeliyiz ki en fazla satılan blender modellerinden birisi. 4.000’in üzerinde kişi aracılığıyla satın alınmış ve kullanıcıların genelde tatmin olduğu bir blender. 5 üzerinden 4.8 gibi bi hayli yüksek bir puana sahip. Ürünün fiyatı ise 300 ile 350 TL içinde değişiyor.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.8
Bıçak Özelliği Çelik
Hazne Kapasitesi 570 Mililitre
Özellikleri Buz Kırma
Güç (Watt) 300 W
Garanti Süresi 36 Ay

Arzum Ar1004 Soprano Max Multi Blender Seti

blender seti önerileriblender seti önerileri

Eğer mutfakta sizin için bir çok şeyi yapacak bir blender seti arıyorsanız Arzum Soprano Max aradığınız model olabilir. Ürünün 5 farklı özelliği yer alıyor. Doğralama, rendeleme, dilimleme, çırpma ve dilerseniz el blender’ı olarak kullanabiliyorsunuz. Bu modelde bir ürünün bir çok evde olduğunı aktarabiliriz.

Bıçaklarının çift taraflı paslanmaz çelikten yapılması sebebiyle uzun senelerca kullanabilirsiniz. Diğer yandan fındık gibi sert gıdaları da parçalamanıza yol gösterecek bir model.

Metal öğütücünün metal olması sebebiyle çorba veya sıcak gıdalar hazırlarken ısıveyayanıklı olduğunu söylemek olabilecek. Doğrayıcı hazne kapasitesi 1.5 Litre, ölçü kabının kapasitesi ise 800 mL olarak karşımıza çıkıyor.

Ürünin fiyatı ise ayrıntı kısmına göre bi hayli uygun. 350 ile 400 TL içinde değişen bir fiyatı yer alıyor. Ayrıca blender seti ta

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.7
Bıçak Özelliği Paslanmaz Çelik
Hazne Kapasitesi 1.5 Litre
Özellikleri Çırpma Rendeleme Doğrama
Güç (Watt) 1000 Watt
Garanti Süresi 36 Ay

Braun MultiQuick 7 El blenderi MQ 785 Patísserie Plus

en iyi blender seti markasien iyi blender seti markasi

Blender önerileri yazımıza tasarım yönünden üst kademelerde bulunan MultiQuick ile sürdürmekteuz. Tecrübelerimizden söz etmek gerekirse sürekli olarak kullanabileceğiniz soğanı, maydonuzu vs çok başarılı bir biçimde kıyıyor. Rende bölümünde da iyi bir perfornası olduğunu aktarabiliriz, havuç gibi sert gıdaları da güzel rendelediğinden şüpheniz olmsın.

Malzeme değeri bölümünde da iyi olduğunu söylemekte yarar var. Çok üst düzey bir plastik olmasa da sizi uzun seneler götürecektir. Hem fonskyion yönünden hem de kalite yönünden en iyi blender modellerinden birisi.

Tek bir hız botunu yer alıyor. Butona ne kadar fazla basarsanız o kadar bi hayli hızlı bir biçimde çalışıyor. Ayrıca sahip olduğu PowerBell teknolojisi aracılığıyla içecekleri hazırlarken fazla az bir biçimde sıçratıyor.

Elbette en kaliteli blender modellerinden birisi. Bu nedenle de fiyatı diğerlerine göre yüksek. Ürünün fiyatı 900 ile 1000 TL içinde değişiyor. Lakin iyi bir performans ve kalite istiyorsanız düşüncenizde bulunması gerekiyor. Kullanıcıların çoğu üründen tatmin.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.7
Bıçak Özelliği Çelik
Hazne Kapasitesi 350 mL
Özellikleri Blender, Çırpma, Dilimleme Rendeleme
Güç (Watt) 750 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

Fakir Mr Chef Quadro Blender

en kaliteli blender setien kaliteli blender seti
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Fakir,ürettiği Mr Chef Blender ile özellikle tasarım yönünden da çok fazla beğenilmekte. 1000 W motor gücü, kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik tutuş, paslanmaz çelik blender ayağı, paslanmaz çelik çırpıcı ve 900 ml kapasiteli ölçme kabı gibi iyi özelliklere sahip bir blender. Bunun yanı sıra 5 üzerinden 4.7 puan ille de kullanıcılar aracılığıyla çok beğeniliyor. 350 TL ile 400 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bir ürün.

Ürünün özelliklerinden birisi de buz kırma özelliğini olması. Soğuk kahve, buzlu çay vs yapmak istiyorsanız içeceklerinizi bu sayede daha kolay bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Kolayca söküp takabileceğiniz başlıklarını da bulaşık makinesinde basit bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Kullanıcı Yorumları

Ürünün çok kaliteli ve motorunun çok rahatsız etmediğini söyleyen bir çok kullanıcı yer alıyor. Rende bölümünde ise ince ve kalın şeklinde iki farklı seçenek yer alıyor. Blender tavsiyesi istiyorsanız doğru bir ürün.

Kullanıcı Puanı 4.7
Bıçak Özelliği Çelik
Hazne Kapasitesi 1,5 Litre
Özellikleri Buz Kırma, Çırpma, Dilimleme
Güç (Watt) 1000 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

TEFAL Perfect Mix High Speed Blender

en kuvvetli blender seti tavsiyesien güçlü blender seti tavsiyesi

En kaliteli blender modellerinden birisi olan Perfectmix bi hayli iyi özelliklere sahip. Mutfakta size lazım olacak bir çok özelliği bu üründe bulacaksınızdır. 6 tane paslanmaz çelik bıçağı bulunan ürünün, çok kuvvetli ve uzun seneler kullanabileceğiniz 1200 Watt’lık motoru yer alıyor.

6 tane bıçağı olduğunu söylemiştik. Bu bıçaklardan birisi keskin diğeri ise ince olduğu için çok iyi bir biçimde karıştırma sağlıyor. Bunun yanı sıra aşağı yöne bakan diğer iki bıçağı aracılığıyla de sürahinin alt kısımlarında kalabilecek büyük parçaları bi hayli iyi parçalıyor.

Çeşitli gıdaları iyi bir biçimde sunmanız için de Smoothi, Buz kırma ve Auto Clean özellikleri yer alıyor. Ürünün haznesi yani sürahisi ise cam. Lakin donmus ve sıcak gıdalar hazırlamak istiyorsanız bi hayli sağlam olduğunu aktarabiliriz.

Eğer Smoothie gibi içecekleri çok fazla yapıyorsanız buz kırma özelliğin iyi çalıştığını aktarabiliriz. Kullanıcılar üründen bi hayli tatmin. 5 üzerinden 4.8 puana sahip. Fiyatı ise diğer modellere göre biraz daha fazla. 1500 ile 1700 TL içinde değişen bir fiyata sahip.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.8
Bıçak Özelliği Paslanmaz Çelik
Hazne Kapasitesi 1.75 Litre
Özellikleri Buz Kırma
Güç (Watt) 1200 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

İlginizi Çekebilir | En İyi Çay Makinesi

Cookplus Smoothie Shaker

hangi blender setini almalıyımhangi blender setini almalıyım
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Cookplus, Smoothie Shaker ismini vererek ürettiği bu blender ile çok sade ama bir o kadar da hoş bir görünüşe imza atmış. Paslanmaz çelik bıçaklar, 5 kademeli hız ayarı, Pulse özelliği, Buz kırma özelliği, 1,5 litre cam sürahi, çıkarabilir ölçü kabı, Güvenlik kilidi,

Kaydırmaz ayaklar gibi son derece iyi özelliklere sahip bu blender düşük fiyatlı bir blender tavsiyesi arayanlar için bi hayli iyi bir ürün. 250 TL ile 300 TL içinde bir fiyata sahip olabilceğiniz bir ürün. Uygun fiyatlı, buz kıran bir ürün arıyorsanız incelemenizi öneririz.

Cookplus Smoothie Shaker Kullanıcı Yorumları

Dediğimiz gibi kullanıcıların geneli üründen tatmin, buz kırma özelliği ve karıştırma özelliği iyi bir biçimde çalışıyor. Kargolama ve paketleme bölümünde ise yine yorumlar olumlu bir biçimde. 1,5 Litrelik cam haznesinin kullanışlı olduğu ve fiyatına göre çok kaliteli bir ürün olduğu gelen yorumlar içinde. Zaten 5 üzerinden 4.5 hemen hemen puana sahip.

Kullanıcı Puanı 4.5
Bıçak Özelliği Çelik
Hazne Kapasitesi 1,5 Litre
Özellikleri Buz Kırma, Smoothie
Güç (Watt) 750 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

Arzum AR1058 

en iyi mikser setien iyi mikser seti

Arzum, AR1058 modeli ile klasik ama en iyi blender modelelleri içinde bulunan bir ürüne imza atmış. Açık mor rengi ile harika bir görünüme sahip olan bu ürün; 1,5 litre doğrayıcı hazne, turbo özelliği, 1500 Watt motor gücü gibi özellikleri de bünyesinde içinde yer alıyor.

Bunun yanı sıra 800 mL kapasitede sebze ve meyveleri basit bir şekilde ezebileceğiniz ölçü kabı yer alıyor. Paslanmaz çelik bıçağa sahip fakat, bıçağın tıktıklı yapısı ve sertleştirilmiş çeliği sebebiyle uzun seneler ilk gün sahip olduğu performansı koruyor diyebiliriz.

Ürünün çırpıcı aparatı, sıvıları ve meyve, sebzeleri sıçratmıyor. Bu bi hayli iyi bir özellik, öte yandan gücü de iyi bir noktada diyebiliriz. Kullanıcı klavuzunda ise ürünün 10 saniye çalıştırıp 1 dakika dinlendirin diye bir ikaz yer alıyor. Alacaksanız buna uymanızı öneririz. Çünkü kullanıcı yorumları bu kurala uyulmadığı takdirde ürünün arızalabileceği yönünde.

Arzum AR1058 kullanıcı yorumlarına incelediğimizde kullanıcıların üründen tatmin olduğunu göze çarpıyor. Satış sonrası garanti hizmeti ve desteğinin de iyi olduğunu aktarabiliriz. Arzum mutfak ürünleri hususunda iyi bir noktada. 300 TL ile 350 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu blender ile dilediğiniz her şeyi blenderınız ile karıştırabilirsiniz.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.6
Bıçak Özelliği Paslanmaz Çelik
Hazne Kapasitesi 1,5 Litre
Özellikleri Buz kırma, Blender, Çırpma, Rendeleme, Doğrama
Güç (Watt) 1500 Watt
Garanti Süresi 36 Ay

TEFAL Blendforce II

en iyi mikser setien iyi mikser seti

Tefal,Blendforce modeli ile sade bir görünüme sahip ama bir o kadar da teknolojik bir blender modeli üretmeyi başarabilmiş. 6 adet bıçak sayısı, turbo düğmesi, çırpma aksesuarı, otomatik programlar gibi özelliklere sahip bu blender; kullanıcılarından da övgü dolu yorumlar almayı başarabilmiş. 700 TL ile 750 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz bu blender ile kaliteyi ve konforu aynı anda mutfağınızda uzun seneler yaşayacaksınız gibi görünmekte.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Karaca Shaker Inox 

en iyi blender markasıen iyi blender markası

Karaca,Shake Inox adını verdiği bu ürün ile blender piyasasının düşük fiyatlı ürünlerinden birisini üretmeyi başardı. 500 watt güç, güvenlik kilidi, 1,5 litre cam sürahi,buz kırma gibi özellikleri bünyesinde barındıran bu blender; 285 TL gibi uygun bir fiyata satılmakta.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.7
Bıçak Özelliği Titanyum
Hazne Kapasitesi 1.5 Litre
Özellikleri Blender
Güç (Watt) 550 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

TEFAL Activflow 

en iyi blender seti hangisien iyi blender seti hangisi

Tefal, ürettiği bu blender modeliyle ortaya bi hayli şık bir ürün çıkarmış. 1500 Watt güç, 1,25 litre kapasite, plastik bıçak özelliği gibi donanımları bünyesinde barındıran Tefal; aldığı 4.8’lik not ve 707 TL’lik fiyatı ile birlikte siz potansiyel alıcılarını stoklarında beklemekte.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.6
Bıçak Özelliği Paslanmaz Çelik
Hazne Kapasitesi 1.5 Litre
Özellikleri Blender, Çırpma, Doğrama
Güç (Watt) 1000 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

En İyi Elektrik Süpürgesi

Emsan Pro-Multimax

blender seti onerileriblender seti onerileri

Emsan,1001 Rob adını verdiği bu blender modeli ile bi hayli uygun bütçelere göz kırpıyor. 1000 Watt motor gücü,1,5 litre geniş hazne, dilimleme ve rendeleme paslanmaz çelik diskler, paslanmaz Çelik Blender ayağı gibi son derece yeni teknoloji özelliklere sahip emsan; fiyat olarak 285 TL’ye sahip olabileceğiniz ve uzun seneler kullanabileceğiniz türden bir ürün.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.8
Bıçak Özelliği Çelik
Hazne Kapasitesi 1.5 Litre
Özellikleri Blender
Güç (Watt) 1000 Watt
Garanti Süresi 24 Ay

En İyi Moka Pot

En İyi Ütü

Arzum AR1092 

blender seti tavsiyeblender seti tavsiye

Arzum, ürettiği AR1092 modeli ile belkide piyasanın en düşük fiyatlı blenderlerınden birisini üretmeyi başarabilmiş. Kırmızı rengi ile bi hayli şık görünen bu blender; 1700 watt gücü ile de canavar gibi bir ürün olduğunu bizlere ispatlayabilmekte. Aldığı 4.4’lük notu ile de sınıfı geçebilen Arzum, 191 TL gibi uygun bir fiyata satın alabileceğiniz ve uzun seneler sorunsuz kullanabileceğiniz bir blender vaziyetinde.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!
Kullanıcı Puanı 4.7
Bıçak Özelliği Paslanmaz Çelik
Hazne Kapasitesi 800 mL
Özellikleri Blender
Güç (Watt) 1700 Watt
Garanti Süresi 36 Ay

Evet sevgili okurlarımız siz değerli okurlarımız için hazırladığımız en iyi blender seti yazımızı bitirmiş yer alıyoruz. Blender tavsiyesi, blender önerileri ve daha fazlasını yanıtlamaya çalıştık. Eğer en iyi blender seti hangisi diye sorduysanız yanıtladığımızı düşünüyoruz. Daha fazla içerik için bizi takip etmeye devam edin!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün