En İyi Dikey Süpürge Hangisi? 2021 Tavsiye ve Yorumlar

En İyi Dikey Süpürge Hangisi? 2021 Tavsiye ve Yorumlar, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Dikey Süpürge Hangisi? 2021 Tavsiye ve Yorumlar ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Dikey Süpürge Hangisi? 2021 Tavsiye ve Yorumlar ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Dikey Süpürge Hangisi? 2021 Tavsiye ve Yorumlar

İçindekiler

En İyi Dikey Süpürge Hangisi

En kaliteli dikey süpürge hangisi? sorusu, gün geçtikçe git gide artan ihtiyaçlar ışığında karşımıza çıkıyor. Evimize ufak teknolojik aletler satın alırken bile, piyasadaki yüzlerce ürünü birbiri ile karşı karşıya geldirmamız ve kendimize en iyi fiyat performans oranını sunan ürünleri tercih etmemiz gerekiyor. Peki, dikey süpürge alırken hangi noktalara dikkat edilmesi gerekiyor?

Dikey Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

En kaliteli dikey süpürge hangisi sorusundan önce, dikey süpürge satın alırken hangi noktalara dikkat edeceğinizi bilmeniz kaliteli bir ürün almak için daha iyi olacaktır. Dikey süpürge alırken, cihazın hem performansının sizi tatmin edecek düzeyde olması iyi olacaktır. Diğer yandan fiyatının bütçenizi zorlamayacak düzeylerde yer alması gerekiyor.

Motor gücü, dikey süpürge satın alırken önemle üstünde durulması gereken en temel noktalardan biridir. Motor gücüne ek olarak süpürgenin çekiş gücünü etkileyen bir diğer detay ise toz haznesinin büyüklüğüdür. Toz haznesi, evin tüm süpürme işlemi tamamlanmadan dolacak kadar ufakse, temizliğin sonuna yaklaşıldıkça süpürgenin çekiş gücünde azalma görülecektir. Bu nedenle, süpürgenin toz haznesinin kapasitesine de dikkat edilmesi gerekiyor.

Teknoloji geliştikçe, evimizde tercih ettiğimiz cihazlar da bize ek konforlar sunmaya sürdürmekte. Sessiz çalışma özelliğine sahip dikey süpürgeler, genelde temizlik sırasında, çok daha yüksek performansı, daha düşük düzeyde ses çıkararak sağlamaktadır. Bunun yanında istediğiniz saatlerde ev temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir çok markanın kablosuz, yani şarjlı dikey süpürge modelleri de bulunmakta.

Dikey Süpürge Önerileri

Dikey süpürge satın alırken önemle üstünde durulması gereken detaylardan sonra, tercih edebileceğiniz farklı markaları kontrolünü yapabilirsiniz. Bu noktada dikey süpürge önerileri ve kullanıcı yorumlarını karşı karşıya geldirarak ürünü kullanmadan önce, elde edebileceğiniz performans ile ilgili bir ön izleme uygulayabilirsiniz.

Dikey süpürge satın alırken ilk kez süpürgeden beklentilerinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu çok mühim bir nokta. Çünkü piyasada 6 bin TL’ye de süpürge var, 300 TL’ye de. Elbette bu fiyat farklılığı performansı da etkileyecektir. Bu nedenle düşük fiyatlı bir süpürgenin yüksek fiyatlı bir süpürgeyle eş değer olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Vereceğimiz dikey süpürge tavsiyeleri içinden siz de ürünleri geniş bir şekilde biçimde inceleyerek, satın alacağınız süpürge ile ilgili bir fikir elde edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dikey Süpürge Markaları

Aşağıdaki listede kullanıcı yorumları, performanslar ve fiyatlar ışığında incelediğimiz en iyi dikey süpürge modellerini gözlemleyebilirsiniz.

 • En İyi Dikey Süpürge
  • DYSON V8 Absolute
  • Fakir Darky Comfort 2 In 1 Dikey Süpürge
  • DYSON V10 Absolute
  • Fakir Lucky Dikey Elektrikli Süpürge
  • Arzum Ar4064 Hera Eco 2’si 1 Arada Dikey Süpürge
  • Arnica Merlin Pro Et13210 Dikey Elektrikli Süpürge
  • Dyson V7 Motorhead Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge
  • Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge
  • Philips FC6823/01 SpeedPro Max Şarjlı Dikey Süpürge

DYSON V8 Absolute

dikey süpürge yorumlarıdikey süpürge yorumları

En kaliteli dikey süpürge hangisi sorusuna vereceğimiz ilk yanıt Dyson V8 Absolute oluyor. Bilmiyorsanız hemen altını çizelim. Dyson dünya çapındaki en iyi süpürge üreticilerinden birisi. Bu su götürmez bir gerçek. Zaten Dyson’un uzman olduğu iki alan var. Birisi elektrikli süpürgeler diğeri ise saç kurutma makineleri.

İşte bu iki alana odaklanmaları sebebiyle en iyi dikey süpürge modellerini Dyson üretiyor diyebiliriz.

Cihazın özelliklerinden söz edelim. Kablosuz ve işini çok iyi yapan bir dikey süpürge. Şarj ettikten sonra 40 dakika boyunca emiş gücü azalmadan evinizi süpürebilirsiniz. Filtreleme özelliği de yine bi hayli iyi. Alerjen maddeleri harika bir biçimde emebiliyor.

40 dakika boyunca çalışan süpürgenin, şarj süresi ise 5 saat. Lakin performansı çok iyi. Sipariş verdiğinizde kutusunda bir çok değişik aparat ile birlikte geliyor. Direct Drive, Soft Roller, başlıklari evinizi çok iyi bir biçimde süpürebiliyor. Eğer isteğe göre bu başlıkları çıkarıp Mini motorhead başlığını takarak arabanızı da süpürebilirsiniz.

Yumuşak toz alma fırçası, aralık temizleme başlığı ve kombinasyon bağlığı kutu içeriklerinden bazıları. Diğer yandan duvara şarj cihazını ve süpürgeyi sabitlemeniz için duvar askısı da yer alıyor.

Bu aparatlar aracılığıyla ister uzun haliyle isteğe göre kısa haliyle kullanabilirsiniz. Yani el süpürgesi haline de geçiş yapabiliyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Dyson V8 Absolute dikey süpürge kullanıcı yorumları ise çok ama çok iyi. 5 üzerinden 4.8 puana sahip bir süpürge. Kullanıcıların %99’u süpürgeden tatmin.

Kullanıcılar çekiş gücünün çok yüksek olduğunu; tozu, kiri, pisi her biçimde temizlediğini dile getiriyorlar. Şarj hususunda da sıkıntı yaşayan hiç kimse olmamış. Yani 130-140 metre karelik bir evi tek bir şarjda süpürebilirsiniz.

Fakir Darky Comfort 2 In 1 Dikey Süpürge

kaliteli ucuz dikey supurgekaliteli ucuz dikey supurge

500 – 1500 Watt çalışma gücü ile uygun bir kullanım sunan Fakir Darky Comfort, düşük ses düzeysi aracılığıyla de en fazla tercih edilen ürünlerden biridir. Gelişmiş, üçgen yer aparatı aracılığıyla evinizin en dar köşelerine bile rahatlıkla girme garantisi veren tasarımı aracılığıyla, temizlik işlerinin çok daha rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Çalışma performansına göre süpürgenin ses düzeysi 70 ile 80 Dba içinde değişiklik göstermektedir.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Dikey süpürge modelleri içinde en yüksek tatminiyet oranına sahip olan modellerden birisi olan Fakir Darky Comfort, hemen hemen olarak 300 ile 450 TL’lik bir fiyat aralığına sahiptir.

DYSON V10 Absolute

en iyi dikey süpürge yorumlarıen iyi dikey süpürge yorumları

En kaliteli diker süpürge hangisi yazımızla yine bir Dyson harikasi ile sürdürmekteuz. Dyson’ı ne kadar övsek azdır diye düşünüyoruz. Elbette fiyatı binlerce lira ama, performansı çok iyi.

Kutu içinden bahsederek incelemeye başlayalım. Yukarıdaki modelde olduğu gibi yine direct drive ve soft roller başlığı yer alıyor. Mini motorhead ise el süpürge olarak kullanmanız için kutuda bulunan bir diğer başlık.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Aralık temizleme başlığı ve yumuşak toz alma fırçası yine işlevini yerine çok iyi bir biçimde getiriyor. Yukarıdaki modelde olduğu gibi bu modelde de duvar askı aparatı yer alıyor.

V10’un V8’den daha iyi olduğunu aktarabiliriz. Motor gücünün daha fazla olması sebebiyle polen ve bakteri gibi çok ama çok ufak bakterileri dahi çekebiliyor.

Diğer yandan süpürgenin filtreleme sistemi de çok iyi. Dediğimiz gibi bakterileri dahi çekiyor. İşte bu bakterileri dışarı vermeyip, filtreleyerek hapsediyor. Yani dışarı temiz hava çıkıyor.

Motoru tepe bölümünde yer alıyor. Bu tepe kısmının iyi tasarlanması sebebiyle motorun çalışma sesi çok iyi bir biçimde izolasyona sahip.

Bizce en iyi dikey süpürge hangisi sualinin yanıtı kesinlikle Dyson Cyclone V10 Absolute. Lakin fiyatı biraz fazla. 4000 ile 5000 TL içinde değişen bir fiyata sahip.

Eğer bir dikey süpürge değil de robot süpürge arıyorsanız, en iyi robot süpürge yazımızı okuyabilirsiniz.

Fakir Lucky Dikey Elektrikli Süpürge

dikey süpürge tavsiyesidikey süpürge tavsiyesi

Dayanıklı ev aletleri hususunda, günümüzün en ileri gelen markalarından birisi olan Fakir, en iyi dikey süpürge listemizin ilk iki sırasında yer alıyor. 500 – 1500 Watt çalışma gücü aracılığıyla, pratik bir kullanım sunan Fakir Lucky, özellikle uygun fiyatına kıyasla yüksek çekim gücü ile olumlu yorumları üzerinde topluyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Bunun yanında kablo uzunluğu diğer dikey süpürgelere kıyasla daha uzun olan model, bu özelliği ile de olumlu müşteri yorumlarına sahip. Fakir Lucky Dikey Elektrikli Süpürge, hemen hemen olarak 250 ile 350 TL içinde satışa sunulmaktadır.

Arzum Ar4064 Hera Eco 2’si 1 Arada Dikey Süpürge

dikey süpürge tavsiyeleridikey süpürge tavsiyeleri

Arzum Ar4064 Hera Eco diğer dikey elektrikli süpürge modellerine kıyasla geniş toz hacmi ile gözleri üstüne topluyor. 1 litrelik toz kapasitesi, cihazın çalışırken zamanla performans düşüşü yaşamasının önüne geçilmesini sağlıyor. 5 metrelik kablo uzunluğu ise bi hayli uygun bir kullanım sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Çıkarılabilir başlık ve tutma sapı aracılığıyla, ihtiyaç olduğu zamanlarda rahatlıkla bir el süpürgesine dönüşen süpürge, bu sayede binlerce olumlu yorumu üzerinde topluyor. Ortalama 800 W gücünde çekiş kapasitesi ise verimli bir kullanım garantisi sunuyor. Ürünün hemen hemen fiyatı ise 200 ile 300 TL içinde değişiyor.

Arnica Merlin Pro Et13210 Dikey Elektrikli Süpürge

dikey supurge en iyi markadikey supurge en iyi marka

Şık tasarımı ve şeffaf toz haznesi ile binlerce yorum alan Arnica Merlin Pro, ergonomik tasarımı ile uzun saatler süren temizliklerinizde bile rahat dakikalar geçirmenize faydalı oluyor. A sınıfı enerjiye sahip olan cihaz bu sayede 850 W’a kadar çıkabilen güç seçeneğinin bunun yanında enerji tasarrufu da sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Güçlü çekim kapasitesine kıyasla düşük ses düzeysi aracılığıyla verimli kullanım garantisi sunan Arnica Merlin bunun yanı sıra ufak boyutları aracılığıyla çeşitli depolama avantajları da sunuyor.

200 ile 300 TL içinde değişen ideal fiyat aralıkları, Arnica Merlin Pro’yu en popüler dikey süpürge modelleri arasına sokuyor.

Dyson V7 Motorhead Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

en iyi dikey supurge hangisien iyi dikey supurge hangisi

Yenilikçi tasarımı aracılığıyla, pratik kullanım avantajları sunan Dyson V7 Motorhead 22.2 Volt Kablosuz Şarjlı Süpürge yüksek emiş gücü aracılığıyla, kadınlar aracılığıyla en fazla tercih edilen dikey süpürgeler içinde yer alıyor.

250 – 500 Watt arası güç tüketiminin bunun yanında 107.000 devir/dk performansı, müthişe yakın bir emiş gücü sunuyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tasarımına kıyasla bi hayli hafif malzemelerden üretilmesi, cihazın yalnızca yerde değil bunun yanı sıra çıkarılabilir ucu aracılığıyla mobilyalardan tavan köşelerine kadar evin her yerinde yüksek performans ile kullanılabilmesine imkan sağlıyor. Bataryalı tasarımı aracılığıyla kullanıcıları kablo derdinden de kurtaran cihaz, 30 dakikaya kadar stabil performansta çalışma garantisi sunuyor. Cihazın hemen hemen olarak 2700 TL’lik fiyatı ve üstün fiyat/performans oranı ile binlerce olumlu yorumu yer alıyor.

Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge

hangi dikey supurgeyi almaliyimhangi dikey supurgeyi almaliyim

350 W’ın üzerinde güç sunan Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Vakum Süpürge, en fazla tercih edilen dikey süpürge modellerinin başında geliyor. 23 MPa’lık yüksek emiş gücü, cihazın maksimum performansı yalnızca 1,5 kg’lık ağırlığı ile sunmasına faydalı oluyor.

En yüksek performansta bile 30 dakikadan uzun süren kullanım garantisi sunan cihaz, 11 – 20 Dba’lık ses düzeysi ile özellikle çocuklu ailelerin bir numaralı tercihlerinden birisi.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Diğer süpürge modellerinden farklı olarak cihazın emiş gücü MAX modu ile 4 kata kadar arttırılabiliyor. Sağlığa zararlı partikülleri %99,97’ye kadar yok etme garantisi aracılığıyla, ev içinde hijyenik bir ortam oluşmasını sağlıyor. Ortalama 2.200 TL’lik fiyatı ile uygun bir seçim olarak karşımıza çıkan Xiaomi Mi Handheld Kablosuz Şarjlı Vakum Süpürge, %90’ın üzerinde olumlu yorumu ile bi hayli uygun bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Philips FC6823/01 SpeedPro Max Şarjlı Dikey Süpürge

en iyi dikey supurge markalarien iyi dikey supurge markalari

Yüksek şarj kapasitesi aracılığıyla 1 saate kadar sabit güçte çalışma garantisi yer alıyor. Diğer yandan SpeedPro Max Şarjlı Dikey Süpürge, duvara asılabilen bataryası ile rahat depolama avantajı sunuyor. 360° çekim gücü sağlayan başlığı, evinizin tüm köşelerinde yüksek temizlik sunuyor. Akıllı güç kontrol sistemi, cihazın üst bölümündeki kontrol panelinden emiş gücünü değiştirmenize olanak sağlıyor.

Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

3.000 ile 3.300 TL içinde değişen fiyata sahip bir cihaz. Yüksek performans garantisi sunduğunu bir çok yorumda göze çarpıyor. Philips şarjlı dikey süpürgenin, sunduğu çeşitli avantajlar ile yüzlerce olumlu yoruma sahip.

En kaliteli dikey süpürge hangisi, dikey süpürge yorumları ve daha bir çok bilgiyi sizlerle bir araya getirdiğumuzu düşünüyoruz. Daha fazla içerik için 15sey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker