Tavsiyeler

En İyi Pişik Kremi 2021 Bebek ve Yetişkinler İçin Öneriler

En İyi Pişik Kremi 2021 Bebek ve Yetişkinler İçin Öneriler, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Pişik Kremi 2021 Bebek ve Yetişkinler İçin Öneriler ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Pişik Kremi 2021 Bebek ve Yetişkinler İçin Öneriler ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Pişik Kremi 2021 Bebek ve Yetişkinler İçin Öneriler

İçindekiler

En İyi Pişik Kremi

En kaliteli pişik kremi hangisi ? Bebeklerin en büyük problemlerinden birisi olan pişik özellikle bebek bezleri ve giydikleri kıyafetlerden kaynaklanmaktadır. Hem anne hem de bebekler için büyük bir problem olan pişik için geliştirilen kremler bi hayli kurtarıcıdır. Pişik kremleri, bebek doğmadan önce ve bebek dünyaya geldiktan sonra alınması gereken bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkıyor.

Genelde popo bölgesinde görülen pişik bez kullanımdan dolayı olur. Bebeğiniz eğer pişik olursa gün boyu rahat edemeyip ağlayabilir ve sorunsuz bir uyku çekemez. Bundan dolayı pişik olduğunu görür görmez pişik olan bölgeye pişik kremi sürerek bebeğinizi rahatlatabilirsiniz.

Diğer yandan bebeklerin boyunlarında, gıdılarında da pişik görülebilir. Bu nedenle de pişik kremi kullanımı kaçınılmazdır diyebiliriz. Pişiğin daha kolay geçmesini sağlayan pişik kremi güçlendirilmiş içeriği aracılığıyla bebeğinizin cildine de herhangi bir zarar vermez.

Her ne kadar bebeğinizin bezini sürekli olarak değiştirseniz de havasız kaldığı durumlarda, bebeğinizin bağışıklığına göre de pişik çıkabilmektedir. Bölgenin nemli kalması pişik oluşumuna neden olabilir. Bundan dolayı herhangi bir bölgeyi nemli bırakmamaya özen göstermeniz gerekmekte. Bunun bunun yanında düzenli pişik kremi kullanmak da bebeğiniz için faydalı olacaktır.

Pişik Kremi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anneler başta olmak üzere tüm ebeveynler en iyi pişik kremi için internette araştırma yapmaktadır. Piyasada birden fazla çeşitte, fiyatta ve özellikte pişik kremi olduğu için en iyi pişik kremi için doğru tercihi bulmak zor olabilir.

En kaliteli pişik kremi için araştırma yaparken bebeğinizin cildi ve sağlığı için dikkat etmeniz gereken birden fazla nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki tercih edeceğiniz pişik kreminin su itici özelliğinin olmasıdır. Pişiğin çıkmasının en büyük sebebi bölgenin nemli olması olduğu için su itici kremler ile bölgeyi kuru tutabilirsiniz. Böylelikle bölgedeki pişik de daha bi hayli hızlı bir biçimde iyileşebilir. Aynı zamanda bebeğinizin cildinde oluşabilecek tahrişi de önüne geçer.

Bunun bunun yanında pişik kreminin içeriğinin doğal olmasına da dikkat etmelisiniz. Bebeğinizin cildi eğer hassassa, doğal olmayan içerikler cildini tahriş edebilir. Tamamen doğal içeriklerden bir araya gelen kremler ise bebeğinizin cildini pürüzsüz ve yumuşacık yapar, bunun yanı sıra da besler.

Pişik Kremi Tavsiyesi ve Çok Satılanlar

Sizlerden gelen ‘’En kaliteli pişik kremi nedir’’, ‘‘En kaliteli pişik kremi tavsiyesi’’ gibi talepler üzerine anneler aracılığıyla en fazla tercih edilen pişik kremlerini bir araya getirdik. Pek çok birinin kullanıp tatmin kaldığı ve en iyi pişik kremleri içinde gösterdiği ürünleri araştırmaya koyulduk.

Pek çok değişik markanın ürününü incelediğimiz bu yazıda bebeğiniz için en iyi pişik kremi tercihini yapacağınıza ve en uygun ürünü bulacağınıza eminiz. Şimdiden keyifli okumalar!

 • En İyi Pişik Kremi ve Öneriler
  • Nivea Baby Krem Pişik Önleyici
  • Mustela Vitamin Barrier Cream
  • Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 Gr
  • Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr
  • Sebamed Pişik Önleyici Krem
  • Penaten Baby Pişik Kremi
  • INCIA Bebek Pişik Önleyici

Nivea Baby Krem Pişik Önleyici

en iyi pisik kremi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Akol, paraben ve boya içermeyen Nivea Baby Krem Pişik Önleyici ile bebeğinizi pişik oluşumuna karşı koruyabilirsiniz. İçerisinde bulunan çinko oksit aracılığıyla bebeğinizin cildinin nefes almasını sağlar. Bunun bunun yanında pişik olan bölgenin nemini alarak her zaman kuru kalmasını da sağladığı için bölgedeki pişik daha bi hayli hızlı geçer.

Bebeğinizin cildini pişik oluşumuna karşı korur ve pişik oluşumuna önüne geçer. Bundan dolayı birden fazla anne aracılığıyla tercih edilen Nivea Baby Pişik Kremi kızarıklık ve tahrişi azaltır. Bebeğinizin pişik olma riskine karşı daima evde bulundurmanız gereken bir ürün olan pişik kremini yoğun bez kullanılan zamanda kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı ve ufak boyutu ile çantanıza sığabilecek bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Mustela Vitamin Barrier Cream

en iyi bebek pisik kremi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Yeni doğan ve yoğun bakım ünitesindeki bebekler dahil tüm bebekler için uygun üretilen Mustela Vitamin Barrier pişik kremi içeriği ile bebeğinizi rahatlatacak bir kremdir. Pişik ve tahrişleri önleyen Mustela pişik kremi bebeğinizin cildini nemlendirerek rahatlamasını sağlar.

Düzenli olarak her bez değişiminde kullanırsanız pişik ve tahrişi yüksek miktarda önüne geçer. İçeriği tamamen doğal olan ve üçlü etki sunan tek krem olan Mustela pişik kreminin patenti de yer alıyor. Uygulaması ve temizlemesi bi hayli kolay olduğu için her bez değişiminde sürebilirsiniz.

İçeriğinde bulunan Avokado Perseose ile bebeğinizin cilt bariyerini koruyarak cildin nemlenmesini ve hücresel yenilenmesini sağlar. Diğer pişik kremlerine göre biraz daha yüksek bir fiyata sahip olmasına rağmen her yaştaki ve zamandaki bebekler için rahatlıkla kullanmanıza imkan tanır. Yoğun kıvamı ve anında etki gösteren yapısı ile en iyi pişik kremi tercihleri içinde bulunan Mustela Vitamin Barrier kremi listenize ekleyebilirsiniz.

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 Gr

pişik kremi önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Hassas bebek cilteri için özel olarak hazırlanan Bepanthol Bebek Pişik Kremi her bez değişiminde kullanıma uygundur. Düzenli olarak bez değişimlerinde kullandığınızda pişik riskini azaltır. İçerisinde bulunan doğal nemlendirici özelliği ile bebeğinizin cildini tahriş etmez ve nemlendirir.

Bebeğinizin cildini daima pürüzsüz, yumuşak ve nemli tutarak pişik oluşumunu önüne geçer. Yapışkan olmadığı için hem uygulaması basittir hem de bebeğinizi rahatsız etmez. Koruyucu, paraben, SLS ve parfüm içermeyen yapısı ile tamamen doğal olan Bepanthol Baby Pişik Önleyici bebeğiniz için en iyi pişik kremi tercihlerinden biridir. Uygun fiyatı ve diğer pişik kremlerine göre daha büyük ambalajı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr

pisik kremi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan Sudocrem Bebek Bakım Kremi su itici yapısı ile pişik nasıl tedavi edileceğinde etkili sonuçlar verir. Su itici özelliği ile bir bariyer oluşturarak kremin sürüldüğü yere temas eden kıyafetin cildi tahriş etmesini önüne geçer. Aynı zamanda içinde bulunan yumuşatıcı etkisi ile bebeğinizin cildini yumuşatır ve pürüzsüz bir hale getirir.

Bebeğinizin cildinde bir araya gelen güneş yanıkları yahut ufak yaralanmalarda da kullanabilirsiniz. İnce bir tabaka halinde yara, yanık veya tahriş olan bölgeye uygulamanız yeterli gelmektedir. Geniş kullanım alanı ile tüm cilt tiplerine uygun olan Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr’lık ambalajı ile uzun süre kullanıma uygun olacak biçimde dizayn edilmiştır.

Sebamed Pişik Önleyici Krem

bebek pişik kremi önerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Bebeğinizin ilk gününden bu yana güvenle kullanabileceğiniz Sebamed Pişik Önleyici Krem hassas formülü ile tüm cilt tiplerine uygun. Klinik ve dermatolojik olarak test edilen kremi gönül rahatlığı ile bebeğinizde kullanabilirsiniz.

İlk kullanımdan bu yana tesirini gözle gözlemleyebilirsiniz. İçeriğindeki yapısı ile bebeğinizin derisinin nefes almasını ve terlemesini engellemez, bu sayede de pişik riskini en aza indirger.

Uygulama anından sonra pişik bölgesinde anında rahatlama sağlayarak bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Her bez değişiminde düzenli olarak kullanılması önerilen Sebamed Pişik Önleyici Krem anneler aracılığıyla en iyi pişik kremi çeşitleri içinde gösterilmektedir.

Penaten Baby Pişik Kremi

en iyi pisik kremi 2021
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Çinko oksitleri, panthenol ve doğal yün yağı içeren yapısı ile pişik bölgesini bi hayli hızlı bir biçimde iyileştir. Tüm vücut tipleri için uygun olan Penaten Baby Pişik Kremi herhangi alerjik madde ve boya içermez. Bebeğinizin cildinin hava almasını ve yenilenmesini sağladığı için iyileşme sürecini de hızlandırır.

Diğer pişik kremlerine göre daha yoğun bir yapıya sahip olan Penaten pişik kremini daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bez değişimlerinde tercih ederek bezden gelen ıslaklığın bebeğinizin cildine bir başkasına geçmesini da engelleyen bu krem en iyi pişik kremi listesinde bulunmaktadır.

INCIA Bebek Pişik Önleyici

pisik kremi onerisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Jel kıvamında olan INCIA Bebek Pişik Önleyici Krem kolay uygulanabilir bir yapıya sahiptir. Bez bölgesinde koruyucu tabaka oluşturarak bebeğinizin cildinin tahriş olmasını önüne geçer. İçeriğinde boya, parapen, BHT, BHA yahut herhangi bir sentetik koruyucu bulunmaz, %100 doğal ürünlerden meydana gelir.

Anneler aracılığıyla sevilerek tercih edilen Incia bebek pişik önleyici krem, bez değişimlerinde düzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar veriyor. Bebeğinizin cildine zarar vermeyen yapısı ile en iyi pişik kremi listemizde, siz değerli okurlarımız için yer aldı diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün