Tavsiyeler

En İyi Süt Sağma Makinesi 2021 Tavsiyesi Göğüs Pompası

En İyi Süt Sağma Makinesi 2021 Tavsiyesi Göğüs Pompası, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Süt Sağma Makinesi 2021 Tavsiyesi Göğüs Pompası ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Süt Sağma Makinesi 2021 Tavsiyesi Göğüs Pompası ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Süt Sağma Makinesi 2021 Tavsiyesi Göğüs Pompası

İçindekiler

En kaliteli süt sağma makinesi hangisi? Anne adayları ve anneler için olmazsa olmaz süt pompaları bebeğin gereksinimi olan süte ulaşmasını sağladığı için çok mühimdir. Çalışan anneler kadar süt hususunda sorun yaşayan annelerin de tercihi olarak karşımıza çıkan süt sağma makinelerinin seçimi de bi hayli mühim bir konudur. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğunda süte ulaşmasını sağladığı için annelerin en büyük yardımcısı olduğunu aktarabiliriz.

Bebeğin gelişimi ve sağlığı için sütün önemi yadsınamaz derecede büyük. Bebeğinizin doğru aralıklarla yeterli biçimde süt ile beslenmesi bebeğinizin gelişimini doğrudan etkiliyor. Bundan dolayı de tercih edeceğiniz süt pompası ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu sütü sağıp dolaba kaldırabilirsiniz.

Manuel ve elektrikli seçenekleri olan göğüs pompası ve süt sağma makinesi için birden fazla çeşit yer alıyor. Biz de sizlerden gelen ‘’En kaliteli göğüs pompası’’, ‘‘En kaliteli süt sağma makinesi hangisi’’ gibi soru ve öneri istekleriniz için kullanıcıların yorumladığı ve beğendiği en iyi göğüs pompası ürünlerini bir araya getirdik. Keyifli okumalar!

Süt Sağma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz ve sizin için en iyi süt sağma makinesi arayışınızda doğru tercihi yapabilmek için, dikakt etmeniz gereken noktaları bilmenizde yarar var diye düşündük.

Süt sağma makinesi alırken yanıt verilmesi gereken ilk konu manuel bir süt sağma makinesi mi yoksa elektrikli bir süt sağma makinesi mi kullanılmalı?

Bu sorunun cevabı aslında size bağlı. Ne kadar aralıklarla makineyi kullanacaksınız buna yanıt vermeniz ve bu iki tip içindeki farkı ayırt etmeniz lazım.

Manuel süt sağma makilerinin avantajlarından birisinin, priz derdi bulmamak olduğunu aktarabiliriz. Yani vaktiniz varsa ve pratiklik ihtiyacı hissetmiyorsanız, manul göğüs pompalarını tercih edebilirsiniz.

Diğer yandan manuel makinelerin bir diğer avantajı da fiyat aralıklarının ucuz olması diyebiliriz. Çünkü elektrikle çalışan bir cihazdan tabi ki daha ucuz olacaktır ve performansı da bu doğrultuda düşük olacaktır. Yani süt gereksiniminiz fazla değilse manuel göğüs pompları siziç için en iyi süt sağma makinesi tipi olabilir.

Peki elektrikli süt sağma makineleri hangi durumlarda kullanılmalı? Eğer yoğun çalışan bir anneyseniz, elektrikli süt sağma makinelerini tercih edebilirsiniz.

Bu makinelerin bir diğer avantajı ise kullanımının kolay olmasıdır. Yani makine, sizin yerinize sütü sağabiliyor ve herhangi bir bilek gücüne gerek kalmıyor.

Elektrikli süt sağma makinelerinin de iki tipi yer alıyor. Tek sağım yapabilen ve çift sağım yapabilen makineler. Peki bunlar ne işe yarıyor? Tekli süt sağma makineleri, tek bir göğüsteki sütü sağabilirken, çift makinelerin iki göğüsteki sütü de sağabilmesi gibi bir özelliği yer alıyor.

En İyi Süt Sağma Makinesi ve Göğüs Pompası

Evet, bebeğiniz ve kendiniz için hangi tip göğüs pompası almaya karar verdiyseniz, şimdi de sizin için seçtiğimiz ve yüzlerce anne aracılığıyla kullanılan en iyi süt sağma makinesi modellerine bir göz atalım.

 • En İyi Süt Sağma Makinesi ve Önerileri
  • LANSINOH 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası
  • Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası
  • Mochi Göğüs Pompası 120 ml
  • LANSINOH Manuel Göğüs Pompası
  • Diamond Mama Elmas Göğüs ve Süt pompası
  • Chicco Wellbeing Manuel Göğüs Pompası
  • Wee Baby Desenli Şarjlı Göğüs Pompası
  • Philips Avent Natural Manuel Göğüs Pompası

LANSINOH 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

en iyi süt sağma makinesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Özellikle vakti kısıtlı olan ve kısa zaman içinde sütü sağması gereken anneler için elektrikli göğüs pompası bi hayli iyi bir tercih olacaktır. Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası hem süt sağma aparatı hem saklama kutusu hem de biberon olarak kullanılabiliyor. Çok yönlü olduğu için anneler aracılığıyla sürekli olarak tercih edilmekte. Her iki göğüsten de aynı anda süt sağmanıza imkan tanıdığı için sağma işlemini bi hayli kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz.

BPA ve BPS içermeyen yapısı aracılığıyla bebeğiniz için rahatlıkla kullanabilmenize de olanak sunuyor. NaturalWave Peristaltik biberonu bebeğinizin doğal emme içgüdüsünü destekleyecek biçimde dizayn edilmiştır. Bunun yanında bebeğiniz sağdığınız sütü rahatlıkla emebilir. Aynı zamanda sağma işleminde de memeyi uyararak kolay bir biçimde sütü sağmanıza olanak sunar.

Aydınlatılmış LED ekranı aracılığıyla kaç dakika ne kadar sağım yaptığını da gözlemleyebilirsiniz. 3 farklı sağım stili ile birlikte 8 farklı vakum düzeyi olduğu için rahatlıkla sağım işlemini yapabilirsiniz. Vakti olmayan anneler için en iyi göğüs pompası olarak gösterilen Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompasını siz de deneyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir | Bebekler İçin En İyi Pişik Kremi

Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası

en iyi göğüs pompası
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

3 farklı pompalama ayarına sahip Philips Avent Geliştirilmiş Elektronik Göğüs Pompası ile öne eğilmenize gerek kalmadan sütünüzü sağabilirsiniz. Rahatlatıcı etkili masaj başlığı ile sağma işlemini rahatlıkla halledebilirsiniz. Nazik uyarma modu ile sağma işlemini de rahatlıkla başlatmanızı sağlar.

Yanında verilen 5’li saklama kabı ile sağdığınız sütleri rahatlıkla saklayabilmenize de imkan tanır. BPA içermeyen saklama kaplarını daha ardından uygun emzik ile birleştirerek biberon olarak kullanmanıza da olanak sağlar. Anne göğsüne benzeyecek biçimde dizayn edilmiş geniş emzik bebeğiniz için doğal kavrama etkisi yaratır. Böylelikle bebeğinizin biberonla beslenmesini emzirme ile rahatlıkla birleştirebilirsiniz.

Avantajlı paketin içinde ekstra olarak seyahat muhafazası ev sızdırmaz disk bulunur. Böylelikle sağdığınız sütleri rahatlıkla taşıyabilir ve göğüs pompanızı taşıyabilirsiniz. En kaliteli göğüs pompası seçenekleri içinde gösterilen Philips Avent Elektronik göğüs pompasını siz de deneyebilirsiniz.

Okuma Önerisi | En İyi Bebek Maması Hangisi?

Mochi Göğüs Pompası 120 ml

sut sagma makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

En çok satan göğüs pompalarından birisi olan Mochi Göğüs Pompası uygun fiyatı ile annelerin vazgeçilmezlerinden biridir. Manuel pompaya andıran yapısı ile kolay bir biçimde sütünüzü sağmanıza imkan tanır. Sırt üstü uzanarak pompayı göğsünüze getirmeniz yeterli gelmektedir. Herhangi bir biçimde tutmanıza gerek olmadığı için alışılmış manuel pompalara göre daha kolay bir kullanım sağlamaktadır.

120 ml’lik hacme sahip haznesine süt tıpasını takarak sağdığınız sütü muhafaza etmenize de olanak sağlar. Sahip olduğu natürel vakumu ile kolay bir biçimde sağım işlemini gerçekleştirir. Elektroniklere göre daha yavaş olmasına rağmen fiyat performans ürünü olarak görülmektedir. Genelde annelerin en iyi göğüs pompası seçenekleri içinde gösterdikleri Mochi Göğüs Pompası daha sık ama az sağan anneler için iyi bir tercih olabilir.

LANSINOH Manuel Göğüs Pompası

gogus pompasi sut sagma makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Portatif tasarımı ile öne çıkan Lansinoh Manuel Göğüs Pompası bebeğinizle kısa süreli ayrılıklarınız için dizayn edilmiştır. Uyarı ve sağım olarak iki fazlı çalışan bir sisteme sahiptir. Doğal emiş ritmini takip ederek sağım işlemini gerçekleştirdiği için kolay ve sorunsuz bir sağım olanağı sunar.

Uyarı fazında bulunan bi hayli hızlı ritmi aracılığıyla göğsünüzde sütün oluşup akmasını sağlar. Böylelikle kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde sağım işlemini başlatabilirsiniz. Uyarı fazından sonra gelen ve asıl sağım işlemini başlatan Sağım Fazı ile yavaş ritimde ama kuvvetli bir vakumla sütünüz kaba dolmaya başlar. Uyarı fazından sağım fazına tek bir hareketle, kolay ve bi hayli hızlıca geçiş yapmanıza imkan tanıyan bir dizayna sahiptir.

Uygun fiyatı ve kolay kullanımı ile en iyi göğüs pompası olarak gösterilen ürünlerden biridir. NaturalWave biberon emziği bebeğinizin içgüdüsel emme refleksine uygun biçimde dizayn edilmiştır. Bunun yanında bebeğiniz emzirmeden biberona kolay bir biçimde geçiş yapabilir. Direkt olarak süt sağım poşetine veya biberona sağım yapmanızı sağlayarak zamandan da tasarruf yapmanıza olanak sunar.

Diamond Mama Elmas Göğüs ve Süt pompası

sut sagma makinesi en iyi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

4 farklı emme düzeysine sahip Diamond Mama Elmas Göğüs ve Süt pompası manuel bir pompadır. Kompakt boyutu ve kolay kullanımı ile anneler aracılığıyla beğenilerek tercih edilen en iyi göğüs pompası tercihleri içinde bulunur. Rahat ve kolay tutmanızı sağlayan tasarımı aracılığıyla sütünüzü rahatlıkla sağabilirsiniz.

BPA içermeyen yapısı ile bebeğiniz için güvenli olan alt kısmını biberon olarak da kullanabilirsiniz. Uygun fiyatı aracılığıyla birden fazla anne ve anne adayı aracılığıyla tercih edilen Diamond Mama Elmas Göğüs ve Süt Pompası Manuel en iyi göğüs pompası içinde bulunmaktadır.

Chicco Wellbeing Manuel Göğüs Pompası

en iyi sut sagma makinesi hangisi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Doğal bir akış sağlayan Chicco Wellbeing Manuel Göğüs Pompası sağma işlemini diğer manuel pompalara göre kolay bir hale getirir. Yumuşak dokulu ve ergonomik sağma sapı aracılığıyla kolay bir biçimde kavramınızı ve kullanmanızı sağlayarak ekstra çaba göstermenizi önüne geçer. İnce ve pratik tasarımı aracılığıyla sağma işlemlerini kolay bir biçimde yapmanıza ve çantanızda dahi taşımanıza imkan sunar.

BPA içermeyen biberonu polipropilenden üretilmiştir. İndirimli fiyatı ve kolay kullanımı ile bebeğinizden kısa süreliğine ayrı kalacağınız zamanlarda kullanabileceğiniz bir ürün olarak dizayn edilmiştır. Pek çok anne için en iyi göğüs pompası olarak gösterilen Cihcco Wellbeing Manuel Göğüs Pompasını kolay bir biçimde siz de deneyebilir ve sütünüzü sağabilirsiniz.

Wee Baby Desenli Şarjlı Göğüs Pompası

süt sağma makinesi önerileri
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Şarj edilerek kullanılan Wee Baby Desenli Şarjlı Göğüs Pompası manuel ile elektrikli göğüs pompasının içinde bulunmaktadır. 5 farklı ikaz modu ve 9 farklı vakum düzeysi bulunan şarjlı göğüs pompasını kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Dijital ekranında sağım zamanını ve sağım modunu görmenize olanak sunar. Sağım sırasında da masaj duygusu yaratan gçğüs yastığı ile sağım işlemini kolay bir hale getirir ve rahat etmenizi sağlar.

Diğer göğüs pompalarından ayrı olarak boyun askılı bulunur. Bunun yanında boynunuza asarak sağım sırasında dahi rahatlıkla hareket etmenize olanak sunar. BPA içermeyen malzemeden üretildiği için sütü uzun bir süre güven ile saklayabilirsiniz. Aynı zamanda tamamen sağlıklı silikon malzemeden üretilmiştir. Bebeğinizin sağlığı ve sizin kolaylığınız için en iyi göğüs pompası alternatiflerinden biridir.

Philips Avent Natural Manuel Göğüs Pompası

en iyi elektrikli süt sağma makinesi
Güncel Fiyatı ve Yorumları Görmek İçin Tıklayın!

Philips Avent Kadın Natural Manuel Göğüs Pompası rahatlatıcı etkili yumuşak masaj başlığı ile sütünüzün daha kolay bir biçimde akmasını sağlar. Kadifemsi dokusu ile süt akışınızın nazikçe ikazlmasını sağlar. Manuel olarak sağma işlemi gerçekleştirmenize olanak sunan Philips Avent göğüs pompasında bulunan yastık bebeğinizin emme hareketini taklit eder. Bunun yanında daha kolay bir biçimde sütünüz akar.

Bunun bunun yanında hafif tasarımı ve biberon olarak kullanılabilen alt kısmı ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu sütü her an bebeğinize sunabilirsiniz. Anneler için en iyi göğüs pompası önerileri içinde bulunan Philips Avent Kadın Natural Manuel Göğüs Pompasını oturur pozisyonda dahi kullanabilirsiniz.

Evet sevgili okurlarımız, sizin ve bebeğinizin sağlığı için en iyi göğüs pompası veya süt sağma makinesi hangisi sorusuna yanıt vermeye çalıştık.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün