En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2021 Hangi Tost Makinesi En İyi

En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2021 Hangi Tost Makinesi En İyi, arayışı içine giren okurlarımız için En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2021 Hangi Tost Makinesi En İyi ile alakalı en iyi olanı siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2021 Hangi Tost Makinesi En İyi ile alakalı en fazla tercih edilenler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Tost Makinesi Tavsiye 2021 Hangi Tost Makinesi En İyi

İçindekiler

En İyi Tost Makinesi

En kaliteli tost makinesi hangisi? Gerek ekmek kızartmak için, gerek tost yapmak için şimdilerde en fazla kullanılan mutfak ürünlerinden birisi de tost makineleri. Çünkü yaşadığımız dünyanın hızına yetişebilmemiz için bi hayli hızlı olmamız gerek. Özellikle de bi hayli hızlı bir kahvaltı yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi de tost oluyor.

Eğer yapacağınız tostun lezzetine önem veriyorsanız iyi bir tost makinesine sahip olmalısınız. Çünkü bazı tost makineleri halen ekmeğin içindekiler pişmeden, ekmeği kömüre çevirebiliyor. Bu nedenle alacağınız tost makinesinin, en iyi modeller içinde olması önem arzediyor. Kararsız kalmamanız için sizin en iyi 13 tost makinesi modelini araştırmaya koyulduk.

Tost makinesi tavsiye paylaşımımızda 13 tane tost makinesini incelemeden önce, tost makinesi alırken nelere dikkat etmelisiniz, seçimini neye göre ve nasıl yapmanız gerekir, bunlara da değineceğiz. Ardından da sizin için en iyi tost makinesi hangisi sualinin yanıtına yaklaşabilirsiniz.

Tost makinesi tavsiye paylaşımımızda bakacağımız modeller ise aşağıdaki gibi.

 • En İyi Tost Makinesi Tavsiyesi

  • Arzum 2001 Tostçu Delux Izgara Ve Tost Makinesi
  • Schafer Grıll Haus Tost Makinesi
  • Karaca Future Granit Kırmızı Tost Makinesi
  • KORKMAZ Kompakto Siyah Tost Makinesi A312
  • Arzum AR2007 Sultane
  • TEFAL Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi
  • TEFAL Gourmet Minute Izgara ve Tost Makinesi
  • TEFAL Family Toast Izgara ve Tost Makinesi
  • KORKMAZ A328-05 Korkmaz Tostkolik Inox
  • KORKMAZ A316-10 Korkmaz
  • Arzum Tostçu AR2019 Delux Izgara Ve Tost Makinesi
  • Fakir Matilda Izgara & Tost Makinesi
  • Fakir VALERY TOST MAKİNESİ

Tost Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Tost Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kendinize bir fiyat aralığı belirlemelisiniz. Elbette düşük bütçeli bir makine arıyorsanız beklentilerinizi de düşük tutmalısınız
  • Tost makinenizi hangi amaçla kullanacaksınız? Sadece tost yapmak için mi yoksa ızgara yapmak için de kullanacak mısınız?
  • Tost makinesini ızgara yaparken de kullanacaksanız tam bir biçimde açılması iyi olacaktır.
  • Tost makinesinin plakalarının çıkarılabilmesi bi hayli mühimdir. Çünkü çıkarılabilir plakalar temizlik hususunda size yol gösterecektır.
  • Alacağınız markanın servisinin iyi olup olmadığını mühimdir. Herhangi bir arıza durumunda satış sonrası desteğin iyi olması gerekir.
  • Tost makineniniz elektrik gücüne dikkat etmelisiniz. İyi bir tost makinesi genelde 700 ile 2500 Watt içinde olmalı. Lakin unutmayın yüksek Watt değeri faturalara yansıyabilir.

Tost Makinesi Tavsiyesi

Evet tost makinesi alırken dikkat etmeniz gereken noktalar bunlar. Biz siz değerli okurlarımız için en iyi tost makinesi hangisi, tost makinesi önerileri neler araştırmaya koyulduk. En çok satılan, hatta binlerce kez satılan modelleri paylaşımımızda listeledik. Bakalım sizin için en iyi tost makinesi hangisiymiş?

Arzum 2001 Tostçu Delux Izgara Ve Tost Makinesi

en iyi tost makinesien iyi tost makinesi

Arzum, ürettiği birden çok ev cihazlarınin bunun yanında mutfaklarımızda da senelerdan bu yana tercih ettiğimiz ürünler üretmekte. Sayısız ürüne sahip bu marka, tost makinesi üretme hususunda da kendini piyasada bi hayli ispatlamış durumda.

Donanımsal özelliklere döndüğümüz zaman ise karşımıza; 1800 Watt güç değerine sahio olan AR2001, 180 derece açılabilir üst yapıya sahip. Bunun yanı sıra ısıveyayanıklı komple döküm tutma sapı, aynı anda 6 adet tost yapabilme kapasitesi ile bi hayli iyi özelliklere sahip.

Granit efektli döküm ızgarası aracılığıyla tost, hamburger ve ızgaralarınızı yapışmadan ve yanmadan uygulayabilirsiniz.

Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Güç ikaz ışığı, ısı ayar düğmesi, kilitleme mandalı ve termostat ikaz ışığı da güvenlik özellikleri içinde bulunmakta. Kullanıcı yorumlarına göz attığımız zaman ise ürünün birden çok kullanıcı aracılığıyla beğenildiğini göze çarpıyor. Binlerce alıcısı olan ürün 5 üzerinden 4.5 gibi gayet yüksek bir puan almış.

Fiyat olarak ise piyasadaki muadillerine göre hemen hemen bir fiyata sahip. Ar2001, 300 TL ile 400 TL içinde stoklarda siz kullanıcılarını beklemekte. Tamamen yerli üretim olan bu makine ile artık tostlarınızı rahat ve lezzetli bir biçimde yapabileceksiniz.

Schafer Grill Haus Tost Makinesi

en iyi tost makinesi hangisien iyi tost makinesi hangisi
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Ünlü Alman teknoloji şifrketi Schafer, ürettiği bu tost makinesi ile özellikle evlerimizde çok lezzetli tostlar yapabilme olanağını bizlere sunuyor. Rahat açılıp kapanabilen kapağı ve tasarımsal açıdan özenle dizayn edilmiş bu makine, güveni ve kaliteyi bir tost makinesinde birleştirmiş.

90 ve 180 derece açılabilir üst gövdesi olması sebebiyle tost makinesini kolay bir biçimde ızgaraya çevirebilirsiniz. Diğer yandan ısı ayarı ise 5 kademeli olarak karşımıza çıkıyor. Yani yemeklerin pişirilmesine özel olarak ayarlayabilirsiniz.

Bir diğer iyi özelliği ise ızgara yaparken yaşanan yağ yüksek ise, kanallardan akan yağı bir haznede toplayarak temiz bir pişirme sağlayabilirsiniz.

Özelliklerini incelediğimizde aynı anda 6 tane tost yapabildiğini göze çarpıyor. Eğer kalabalık bir aileyseniz sizin için en iyi tost makinesi Schafer Grill olabilir. Özelliklerini toplayacak olursak 2000 Watt ısıtma gücü, ızgaraya dönüşme, özel yağ toplama haznesi ve 6 dilim tost kapasitesine sahip olduğunu göze çarpıyor.

Trendyol kullanan bireylerin birden çok yorumda söz ettiği üzere, bu ürün kullanıcıları aracılığıyla bir hayli beğenilmiş durumda. En kaliteli tost makinesi listemizde bulunan ürün 400 ile 500 TL içinde bir fiyata sahip..

Karaca Future Granit Kırmızı Tost Makinesi

tost makinesi tavsiyetost makinesi tavsiye
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Mutfak ürünlerinde en iyi denilebilecek cihazları üreten Karaca, hemen hemen bütçeye sahip kullanıcılara hitap ediyor. Lakin makinenin iyi olduğundan şüpheniz olmasın çünkü binlerce satılan bir tost makinesi.

3 tabakaya sahip olan granit kaplama yanmaz ve yapışmaz özelliğii uzun seneler koruyabilecek biçimde üretilmiş. Ürünü yalnızca tost makinesi olarak değil de ızgara olarak da kullanacaksınız 180 derece tam açılabilir plakalara sahip.

Diğer yandan yalnızca tost ve ızgara değil yumurtalı ekmek ve kalın sandviçleri de sahip olduğu fırın etkisiyle pişirebilirsiniz. Elektrik gücü 1800 Watt olan Karaca Future bir defada 4 tane tost yapma kapasitesine sahip.

Kullanıcı yorumlarına incelediğimizde da 5 üzerinden hemen hemen 4.7 puana sahip olduğunu göze çarpıyor. Dediğimiz gibi en iyi tost makinesi listemizde binlerce kez satılan ürünleri araştırmaya koyulduk. Bu nedenle de iyi bir performans gösterdiğine emin olabilirsiniz.

Korkmaz Kompakto Siyah Tost Makinesi A312

tost makinesi önerileritost makinesi önerileri
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Korkmaz, anlaşılan o ki ürettiği A312 modeli ile tostseverlere sadeliği ve şıklığı aynı anda sunmayı hedeflemiş. Gayet sade siyah rengi ve sade dizaynıyla geleneksel tarzını korumuş bu makine, donanımsal olarak da beklentileri fiyatıyla karşılıyor diyebiliriz.

Aynı anda 4 tane tost ekmeği pişirebilen ürün, 1800 Watt güce sahip. Bunun yanı sıra paslanmaz çelik gövdesi sebebiyle de uzun seneler kullanabileceğiniz bir makine. Plakalarına incelediğimizde da yanmaz yapışmaz özelliği bulunan alüminyum döküm bir tost makinesi olduğu göze çarpıyor.

Döküm ızgaraların sökülüp takılabilmesi aracılığıyla de makinenizi rahatça temizleyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına incelediğimizde ise 5 üzerinden 4,6 puana sahip olduğunu göze çarpıyor. Yani tost makinesi önerileri listemize girmeyi hak eden bir ürün. Fiyatı ise diğer modellere göre uygun diyebiliriz. 200-300 TL içinde değişen bir fiyata sahip.

Arzum AR2007 Sultane 

en iyi tost makinesi markasıen iyi tost makinesi markası
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Arzum, ürettiği bir diğer tost makinesi olan AR2007 modeli ile düşük fiyatlı bir tost makinesi ortaya koymuş. Tasarımsal olarak kırmızı gövde rengi ve siyah ayrıntı kısmıyla estetik açıdan bi hayli sade ve şık bir görünüme sahip olan bir makine.

Aynı anda 4 tane tost yapabilme olanağı sunan makine, 1800 Watt güç değerine sahip. Eğer yapacağınız tostlar veya sandviçler kalın ise üst gövdeyi bu yüksekliğe göre ayarlayabilirsiniz. Çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir döküm plaklarının yanında 180 derece açılabilen üst yapıya sahip.

3 farklı ısı kademesi olan tost makinesi, teflon plaka yüzeyi aracılığıyla yanmaz ve yapışmaz detaya sahip. Uygun fiyatı ve sahip olduğu özellikler aracılığıyla binlerce kez satılan makine 5 üzerinden 4.6 puana sahip. Bizce fiyatına göre en iyi tost makinesi modellerinden birisi. Puandan da anlaşılacağı üzere bir çok kişi aracılığıyla bi hayli beğeni alan bir makine.

Fiyat olarak ise tost makinesi piyasasının en uygun maliyetli ürünlerinden birisi olduğu çok açık. Ar2007, 200 TL ile 250 TL içinde bir fiyat bandında stoklarda siz potansiyel alıcılarını beklemekte.

TEFAL Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi

tost makinesi tavsiyesitost makinesi tavsiyesi
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Tost makinesi tavsiye listemize Tefal ile sürdürmekteuz.. Özellikle mutfak araç gereçleri üretme hususunda birden çok rakibine göre öne çıkan Tefal, bu tost makinesi ile büyük bir beğeni toplamış.

Gri gövde ve siyah ayrıntı kısmıyla tasarımsal açıdan şık ve sade bir görünüme sahip olan Tefal, sadeliğini teknik donanımlariyle süslüyor. Tost makinesinde yok, yok diyebiliriz. 3 farklı pişirme özelliği bulunan makine; ızgara, barbekü ve mini fırın fonksiyonlarına sahip.

Çıkarılabilir plakaları aracılığıyla temizlik hususunda da iyi durumda diyebiliriz. Bunun yanı sıra plakaları çıkardıktan sonra makinede yıkayabilirsiniz. 1800 Watt güce sahip olan makine, hızlı ısınan tost makinesi modellerinden birisi olduğunu göze çarpıyor.

Trendyol kullanıcı yorumlarına göz attığımızda, Tefal’in 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir değerlendirme notu aldığını görmekteyiz. Unutmayın ki binlerce yorumu var. Kullanıcı yorumları gerçekten fazla iyi.

Ve tabi ki bu değerlendirmeler gösteriyor ki Tefal bu tost makinesi ile birden çok kullancısını tatmin etmeyi başarabilmiş. Fiyat olarak ise 400 TL ile 450 TL arası bir fiyata sahip olabileceğiniz bu tost makinesi 6 adet tostu pişirebilirsiniz.

TEFAL Gourmet Minute Izgara ve Tost Makinesi

tost makinesi en iyi markatost makinesi en iyi marka
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Tost makinesi önerileri listemizin 7 sırasında Tefal Gourtmet yer alıyor. Tefal, ürettiği bu Gourmet Minute modeli tost makinesi ile tost makinesi tavsiyesi arayışında olanlara iyi bir alternatif sunuyor diyebiliriz.

Çitf taraflı çıkarılabilir, döküm plakasıyla birlikte ayarlanabilir termostata sahip bir tost makinesi. Barbekü pozisyonuna geçirdiğiniz zaman ise 1400 santimetre karelik bir alana sahip oluyorsunuz. Yukarıdaki modelde olduğu gibi yine bu modelde de ızgara, barbekü ve mini fırın fonksiyonları yer alıyor.

Daha basit bir biçimde anlatmak gerekirse tost makinenizde yumurta dahi pişirebilirsiniz. 2000 Watt güce sahio olan tost makinesi zaman ayarlayıcı detaya sahip. Bunun yanı sıra paslanmaz çelik gövdesi de yer alıyor. Çıkarılabilir alüminyum döküm plakaları ise hızlı ısınan tost makineleri içinde yer almasına neden oluyor.

Aynı anda 6 adet tost pişirebilen makine en iyi tost makinesi modellerinden birisi. Tost makinesi en iyi tost makinesi modelleri içinde yer alıyor. Lakin Tefal değerinin bir de fiyatı yer alıyor. 900 ile 1000 TL içinde değişen bir fiyata sahip.

TEFAL Family Toast Izgara ve Tost Makinesi

en iyi tost makinesi önerisien iyi tost makinesi önerisi
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Family Toast Tefal aracılığıyla üretilen ve piyasanın en fazla tercih edilen tost makinesi ürünlerinden biri. Özellikle kırmızı gövde rengi ve siyah ayrıntı kısmıyla kullanıcılarını görünüm olarak bi hayli tatmin eden bu makine bir makine.

1800 Watt ısıtma gücü, ayarlanabilir termostat, 1600 cm² pişirme alanına sahip. Geniş aileler için ve tost severler için uygun bir makine olmasının nedenlerinden birisi de 6 tostluk bir kapasiteye sahip. Tost makinesi önerileri listemize Tefal ile sürdük. Yine yukarıda olduğu gibi 3 farklı pişirme özelliğina sahip.

5 üzerinden aldığı 4.6’lok değerlendirme notu ile iyi bir tatminiyete sahip olan Family Toast, yorumlara göz attığımızda ise gerçekten beğenilmiş bir makine olduğunu gözler önüne çıkarıyor. 700 TL ile 750 TL içinde değişen fiyatlara satın alabileceğiniz bir makien. Family Toast ile artık tostlarınızı Tefal değeri ile kısa bir sürede ve pratik bir biçimde yapabileceksiniz.

KORKMAZ A328-05 Korkmaz Tostkolik Inox

en iyi tost makinesi 2021en iyi tost makinesi 2021
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Korkmaz, ürettiği A328 modeli ile tost severlere minik ama çok kullanışlı bir tost makinesi ile merhaba diyor. Gri gövde rengi ve siyah ayrıntı kısmıyla muhteşem bir görünüme sahip A328, tasarımsal açıdan yeterli tüm kriterleri karşılamakta.

1800 Watt ısıtma gücü, Çıkartılabilir plaka, yükseklik ayarı, Granit plaka yüzeyi, Izgara özelliği gibi son nesil ve son teknoloji güvenlik ve işlevsel özelliklere sahip A328 ile tostlarınızı gönül rahatlığı ile pratik bir biçimde yapabileceksiniz.

5 üzerinden aldığı 4.7’lik değerlendirme notu da A328’in ne denli iyi bir ürün olduğunu gözler önüne açıkca sermekte. Fiyat olarak ise piyasa hemen hemensı bir fiyata, 500 TL ile 550 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz A328 ile uzun seneler tost ve ızgaralarını sağlıkla pişirebilirsiniz.

KORKMAZ A316-10 Korkmaz

en iyi döküm tost makinesien iyi döküm tost makinesi
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

A316, yerli üretim firmamız Korkmaz’ın piyasamıza sunduğu en kullanışlı tost makinelerinin başında geliyor. Siyah gövde rengi ve gri ayrıntı kısmıyla harika bir görünüme sahip olan bu ürün, kaliteli malzemesiyle de öne çıkmakta.

850 Watt ısı gücü, 19 Cm çapı, Ergonomik dizaynı, Ayarlanabilir ısı kontrolü, Granit görünümlü ptfe kaplama ve Yapışmayı önleyen ve kolay temizlenen granit iç yüzey gibi harkulade donanımsal özelliklere sahip olan A316 ile artık tostlarınızı ve ızgaralarınızı yaparken asla zorlanmayacaksınız. 5 üzerinden aldığı 4.4’lük değerlendirme notu ve aldığı yorumlar ile de bi hayli övgüler dizilen bu tost makinesi.

fiyat olarak da bi hayli uygun bir maliyete satılmakta.400 TL ile 450 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz A316 ile artık tostlarınızı uzun seneler boyunca gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz.

Arzum Tostçu AR2019 Delux Izgara Ve Tost Makinesi

hızlı ısınan tost makinesiçabuk ısınan tost makinesi
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Ürettiği Ar2019 modeli ile son nesil bir tost makinesini piyasa süren Arzum, özellikle kadın kullanıcılar aracılığıyla çok fazla tercih edilmekte. Mor gövde rengi ve gri ayrıntı kısmıyla özellikle kadın kullanıcıların gözdesi olmayı başarabilen Ar2019, donanımlarıyla de ön plana çıkmayı başarabilmiş.

1800 Watt ısıtma gücü,Granit Efektli Plaka, Sıcaklık Ayarı, 180 Derece Açılabilme, Kilitleme Mandalı, Yağ Akıtma Kanalı, Termostat İkaz Ayarı, Çıkarılabilir Plaka gibi üst düzey ve işlevsel özelliklere sahip olan bu model ile artık tost ve ızgaralarınızı pratik ve rahat bir biçimde pişirebileceksiniz.

4.6 gibi yüksek bir not alan ve kullanıcı yorumlarına incelediğimizde bi hayli övgü dolu sözler gördüğümüz Ar2019, beğenildiğini hepimize ispatlamakta. Fiyat olarak ise piyasa modellerine oranla bi hayli uygun bir fiyata sarılan Ar2019, 400 TL ile 450 TL içinde değişen bir fiyata siz kullanıcılarını stoklarda beklemekte.

Fakir Matilda Izgara & Tost Makinesi

en iyi tost makinesi 2021en iyi tost makinesi 2021
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Ünlü Alman teknoloji şifrketi Fakir, ürettiği Matilda modeli ile tost makinesi severlere bi hayli iyi bir ürün üretmeyi başarmış. Kırmızı gövde rengi ve siyah ayrıntı kısmıyla bi hayli kaliteli bir malzemeden üretilen Matilda, donanım olarak da çok dolu durumda.

2000 Watt ısıtma gücü, bi hayli hızlı pişirme için yüksek performans, paslanmaz çelik kaplama, güç ikaz ışığı, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesine sahip. Yapışmaz kaplamalı alüminyum dökme plakaları aracılığıyla tostlarını ve ızgaralarınızı yakmadan, yapıştırmadan pişirebilirsiniz.

5 üzerinden aldığı 4.8 gibi bi hayli yüksek bir değerlendirme notu ile çok tatmin kalınan bir model. Kullanıcılarından hemen hemen tam not almakta. Fiyat bölümünde ise sahip olduğu özelliklere nazaran gayet uygun bir fiyata sahip olan bu makine, 400 ile 450 TL arası bir fiyata sahip.

Fakir VALERY TOST MAKİNESİ

tost makinesi tavsiye 2021tost makinesi tavsiye 2021
Güncel Fiyatı Görmek İçin Tıklayın!

Fakir, ürettiği bir diğer model olan Valery ile karşımıza çıkıyor. Valery, emsallerinin aksine bi hayli son teknoloji ve birden çok ekstra detaya sahip bir makine. Turkuaz grisi gövde rengi ve siyah, gri ayrıntı kısmıyla tasarımsal açıdan iyi bir görünme sahip olan bir tost makinesi. Donanımsal açıdan da bi hayli yeterli.

1800 Watt ısıtma gücüne sahip olan Valery, basit bir şekilde temseyredilebilen bi hayli şık pazlanmaz çelik yapıya sahip. Aynı anda 4 adet tost yapma kapasitesi buunan ürün, yağ damlama tepsisine de sahip. Tost, sandviç, barbekü ve ızgara yapmak için sağlıklı bir biçimde temseyredilebilen döküm ızgaraya sahip. Tost makinesi önerileri listemizde hem görümüyle hem de donanımlarıyla iyi bir konumda olduğunu aktarabiliriz.

5 üzerinden de aldığı 4.6 değerlendirme notu Valery’nin ne denli iyi bir tost makinesi olduğunu bizlere açık bir biçimde ispatlamakta. Fiyat kısmına geldiğimiz ise, Valery’nin müthiş tasarımı ve bu muazzam özelliklere rağmen piyasa hemen hemensı bir fiyata satıldığını görmekteyiz.

550 TL ile 600 TL içinde bir fiyata sahip olabileceğiniz Valery, uzun seneler götürebilecek, en iyi tost makinesi modellerinden birisi.

Sizler için bu paylaşımımızda en iyi tost makinesi hangisi, tost makinesi alırken nelere dikkat edilmeli gibi sorulaya yanıt aradık. Tost makinesi önerileri, tost makinesi tavsiye ve daha bir çok içeriğe 15sey.com adresinden varabilirsiniz.

bestnich altyazılı porno porno nulled script