Bilgi

Erkam Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında ne iş yapar?

Erkam Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında ne iş yapar?, arayışı içine giren okurlarımız için Erkam Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında ne iş yapar? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Erkam Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında ne iş yapar? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Erkam Yıldırım kimdir? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında ne iş yapar?

Erkam Yıldırım kimdir? Erkam Yıldırım kaç yaşında nereli? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım kaç yaşında? Erkam Yıldırım ne iş yapar? Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım işi ne mesleği ne?

Erkam Yıldırım kimdir?

Binali Yıldırım oğlu Erkam Yıldırım, kız kardeşi Bahar Büşra Yıldırım ile birlikte 2002 senesinin başında Derin Denizlcilik Gemi Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi kurdu. Daha önce acente ileri yapan Yıldırım, ilk gemisini 2003 senesinde aldı. 37 yaşındaki Erken Yıldırım, 800 yolcu ve 250 araç kapasiteli feribotla İzmir Çeşme İtalya hattında seferler yapmaya başladı.

Uğur Mumcu kimdir? Nasıl öldü? Uğur Mumcu kim öldürdü? Uğur Mumcu suikastı

Uğur Mumcu kimdir? Nasıl öldü? Uğur Mumcu kim öldürdü? Uğur Mumcu suikastı

Sadece Erkam Yıldırım değil, ailenin diğer bireyleri gemi işiyle uğraşıyor. Yıldırım ailesinin doğrudan yada dolaylı 17 şirketi, 28 gemisi ve 2 süperyatı olduğu söyleniyor.

Binali Yıldırım kaç oğlu var?

Binali Yıldırım Erkam Yıldırım ve Ahmet Yıldırım isminde iki çocuğu yer alıyor. Ayrıca Erkam Yıldırım işlerinde kız kardeşi Büşra Yıldırım ortak olduğu bilinmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün