Diziler

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı izle

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı izle, arayışı içine giren okurlarımız için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanını sizlerle paylaştık. EDHO dizisinde bu haftaki bölümünde Bahar ölerek diziden ayrılıyor mu? tüm bu soruların cevabını fragmanı izleyerek bulabilirsiniz..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı izle

ATV ekranlarında yayına giren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 190. bölüm fragmanı büyük bir şok daha. Hızır Çakırbeyli yerine Bahar vuruluyor! EDHO Bahar ölecek mi? Pelin Akil EDHO dizisinden ayrılıyor mu?

EDHO 190. bölüm fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu ve Hakan Karsak’ın olduğu ve yeni sezon onayını alan EDHO 190. bölüm fragmanı büyük ses getirdi! EDHO 190. bölüm fragmanı Bahar ölecek mi? Bahar EDHO veda mı ediyor sorusu yanıt arıyor!

EDHO Bahar ölecek mi?

Setten gelen bilgilerde EDHO 190. bölüm fragmanı Bahar değil Hızır vurulması bekleniyordu. Hızır kişiliğini canlandıran Oktay Kaynarca diziden ayrılma haberi gelmişti. Lakin EDHO’da Hızır tüm sevdiği kadınları kaybeder mi bilinmez aşk beklenirken EDHO Bahar vuruldu! EDHO Bahar diziden ayrılacak mı cevabını aradık!

EDHO Bahar Pelin Akil diziden ayrılıyor mu?

EDHO bi hayli beğeni alan ismi Bahar kişiliğini canlandıran Pelin Akil diziden ayrılmıyor. Bahar Hızır için kendini kurşunun önüne kadar Hızır kalbini kazanacak. Pelin Akil yeni bölüm (191. bölüm) için kamera karşısında olduğu ve hastaneye sahnelerin çekildiği bilgisine ulaşıldı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı!

Alpaslan ortaya çıkmakta!

EDHO 190. bölüm fragmanı Alpaslan ortaya çıkması artacak! EDHO Alpaslan rollerine aynen devam edecek. Alpaslan Çakırbeyli için hızır biri bizi kurtarmış sahnesi olay olacak! AA kimmiş diyerek İlyas Çakırbeyli kandırabilecek fakat Hızır Çakırbeyli kandıramayacak.

EDHO 190. bölüm fragmanı 13 Nisan salı akşamı ATV ekranlarında yayına girecek!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün