Diziler

Mavera Kara Leyla Kimdir? Sanatçı (Zara)

Mavera Kara Leyla Kimdir? Diğer adıyla Sanatçı (Zara).. Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Mavera Kara Leyla Kimdir? Sanatçı (Zara), bu yazımızda siz kıymetli okurlarımız için Mavera Kara Leyla Kimdir? , Mavera Kara gerçek adı nedir? gibi arayışlarınıza cevap verelim istedik..

Mavera Kara Leyla Kimdir? Sanatçı (Zara)

TRT 1 kanalının yeni dizilerinden olan ve Ramazan ayına özel olarak yayına girecek olan dizilerden bir tanesi olan Mavera dizisindeki oyuncularımız bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Mavera dizisinde bulunan hem güzelliği hem de kişiliğistik özellikleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesi de Leyla kişiliği oldu. Mavera dizisini büyük merakla bekleyen ve Leyla kişiliğini merak eden okurlarımız adına Leyla kişiliğinden ve Leyla kişiliğine hayat veren oyuncumuzdan size söz edeceğiz.Mavera Kara Leyla Karakteri

Mavera Kara Leyla Karakteri

Karakteristik özellikleri ve güzelliği ile dikkat çeken Leyla seyirciler aracılığıyla bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Mavera dizisinde bulunan Leyla kişiliği, Kara Leyla olarak bilinmektedir. Bağdat’ta dönen her şeyi bilir fakat sumayı tercih eder. Susarak kendi yaşamını güvene aldığını ve huzurlu bulunacağını düşünmektedir. Lakin işler öyle ilerlemeyecektir.

Mavera Kara Leyla Kimdir?

Mavera Kara Leyla KimdirMavera dizisinde güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Leyla kişiliğine birden fazla alanda başarılı olan Zara hayat verecektir. Oyunculuk ve müzik ile yakında zamandan ilgilenen Zara’yı merak eden bireyler haberimizin devamını okuyarak Zara kimdir?, Zara’nın bulunduğu diziler nelerdir?, Zara’nın instagram hesabı nedir? Zara’nın sevgilisi kim? gibi birden fazla sorunun yanıtını bulacaksınızdır.

Zara Kimdir?

Zara KimdirZara, 15 Ocak 1976 tarihinde İstanbul’un Üsküdar beldesinde dünyaya gelmiştir. Asıl ismi Neşe Yılmaz’dır. Türk halk müziği, pop, arabesk ve klasik Türk müziği ile yakında zamanda ilgilenen Zara aktif olarak oyunculuk ile de ilgilenmektedir. 1986 senesinden bu yana aktif olarak mesleğini sürdürmektedir. İlk dizi oyunculuğu deneyimini ise 2003 senesinde Gelin dizisi ile yaşamıştır. İlgilenmiş olduğu meslekler saygınlığı ile de birden fazla ödüle layık görülmüştür.

Zara’nın Yer Aldığı Diziler

2021 – Mavera
2017 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
2008 – İpsiz Recep
2003 – Gelin

Zara’nın Resmi İnstagram Hesabı

Zara, instagramı aktif olarak kullanan sanatçılarımızdan biridir. Zara, resmi instagram hesabında projelerini ve günlük yaşamından kesitleri sürekli olarak paylaşmaktadır. Zara’nın resmi instagram hesabında 302 gönderisi yer alırken, 937 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Zara’nın instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteğe göre @zaramuzik kullanıcı isimli hesaba bakabilirsiniz.Zara'nın Resmi İnstagram Hesabı

Zara’nın Sevgilisi Var Mı?

Güzelliği ve sesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Zara, ilk evliliğini 2002 senesinde İskender Ulus ile yapmış ve 2007 senesinde evliliğini sonlandırmıştır. İkinci evliliğini ise 2012 senesinde Akif Beki ile yapmış ve Akif Beki ile de 2016 senesinde evlilikleri son bulmuştur. Şu anda ise Zara’nın bir eşi veya sevgilisi bulunmamaktadır.

Mavera dizisindeki Leyla kişiliğinden siz değerli okurlarımıza söz etmek istedik. Sizin de konu ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Mavera dizisindeki oyuncularımızın tamamı için Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Hoca Ahmed Yesevi- Trt1) isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün