Diziler

Hükümsüz Dizisi Final mi yapacak?

Hükümsüz Dizisi Final mi yapacak? Hükümsüz Dizisi Devam Edecek Mi? Beklenen Açıklama yapıldı.. Hükümsüz dizisi ile ilgili merak konusu olan başlığı sizler için araştırdık..

Hükümsüz Dizisi Final mi yapacak? Hükümsüz dizisi devam edecek mi?

Ünlü oyuncuların da farklı zamanlarda konuk oyuncu olarak hikayeye dahil olması, sosyal platformda dizinin ön plana çıkmasını sağlayan başka bir ayrıntı oldu. Peki Hükümsüz dizisi bitti mi? Hükümsüz devam edecek mi? Flaş karar bilgisi verildi! Açıklamalar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Exxen platformunda yayın yaşamını sürdüren Hükümsüz dizisinin ilk sezon çekimleri bitti. 10 Bölümlük ilk sezondan sonra ise ikinci sezonun gelip gelmeyeceği konusu sabırsızlıkla bekleniyor. Dizide Esma Öztürk olarak ekranlara gelen Burçin Terzioğlu, meraklı seyircilere umut ışığı yakıyor. Burçin Terzioğlu, yakın arkadaşı Sinem Kobal ile Etiler’de buluştu. Yakın bir dostlarının doğum gerçekleştirmesi üzerine ziyarete giden ikili, kameralara yakayı ele verdi ve soruları yanıtlandırdı. Diziseverlerin heyecanla beklediği “Hükümsüz bitti mi?” Devam edecek mi?” sorularının yanıtı da belirginleşmeye başladı.

hukumsuz

Burçin Terzioğlu’ndan Yeşil Işık! Hükümsüz Bitti mi?

Arkadaşını ziyarete gittiği esnada kameralara yakalanan Burçin Terzioğlu kendisine yöneltilen pandemi ile alakalı sorular üzerine, “İyi diyelim iyi olsundayız dünya olarak. Her gün sağlıklı olduğumuza şükrediyoruz, yapacak hiç bir şey yok. Bir an önce şu pandemi sürecinden kurtulmak istiyoruz. Şükür, iyiyiz ve sağlıklıyız” ifadelerini kullandı.

Exxen platformunda Hükümsüz isimli dizi ile tekrar setlere geri dönme kararı alan Burçin Terzioğlu, 10 bölüm çekim yaptıkları ve ara verdiklerini dile getirdi. Projenin devamı hususunda “Bakalım” ifadesini kullanan Terzioğlu, devamının da gelebileceğine değindi.

Hükümsüz dizisinin devamının gelebileceğine yönelik kısa bir bilgi de veren ama net birşey söylemeyen Burçin Terzioğlu, seyircilere de umut ışığını yakmış oldu. Hükümsüz dizisi kadrosunda bulunan Alican Yücesoy, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu gibi mühim oyuncular buluştu.

Hükümsüz Dizisi Devam Edecek mi?

Acun Ilıcalı aracılığıyla öncedenden açıklamalan ve başrollerini Burçin Terzioğlu ile Alican Yücesoy’un paylaşımı yaptığı Hükümsüz dizisi 11. bölümüyle Exxen platformunda seyirci karşısına geçti. Exxen Hükümsüz dizi yapımcılığını Ayla ve Müslüm gibi mühim projelerin yapımcısı Mustafa Uslu gerçekleştiriyor. Hükümsüz yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor ve dizinin senaristliğini de Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan yapıyor.

Hükümsüz dizisi oyuncu ekibinde bulunan Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu gibi mühim isimler yer alıyor. Günümüzde en fazla dikkat çeken konulardan bir tanesi olan Kadına Şiddet Konusuna Hükümsüz dizisinde değinen yapım, yayına girdiği ilk günden bu yana büyük ilgi topladı. Dizinin sloganı “Engellenebilir Her Ölüm Cinayettir” şeklindedir. Sloganından da anlaşılacağı üzere dizide kadına şiddet konusu işleniyor. Hükümsüz dizisi çekimleri ise İzmir ilinde gerçekleştiriliyor.

Hükümsüz dizisinin devam edip etmeyecekği ile alakalı son açıklama Burçin Terzioğlu’ndan geldi. Terzioğlu’nun açıklamalarına göre Hükümsüz dizisinin çekimlerine ara verildi ve gelecek sezon çekimleri ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün