Diziler

Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu)

Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Eşkıya (Edho) Musa Kimdir? Amacı Nedir (Sinan Sicimoğlu)

8 Eylül 2015 tarihinde yayın yaşamına başlayan Eşkıya (Edho) dizisi yayına girdiği günden bu yana aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaya devam ediyordir. Yönetmen koltuğunda Recai Şaşmaz ve Berna Aruz’un oturduğu Eşkıya (Edho) dizisine 6 sezonda yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Eşkıya (Edho) dizisi Musa kimdir? Eşkıya (Edho) dizisi Musa kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Eşkıya (Edho) Musa Karakteri Kimdir?

Eşkıya (Edho) Musa KimdirHer salı Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve 6 sezonunda olmasına rağmen aldığı reytingler ve zirvede bulunan Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Şuan için Musa kişiliğinin diziye düşman olarak katıldığı bilinmektedir. Bizler Musa kişiliği ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Eşkıya (Edho) Musa Kimdir?

Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Sinan Sicimoğlu hayat vermektedir. İzleyicler aracılığıyla Musa kişiliği kadar, bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sinan Sicimoğlu da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa kişiliğine hayat veren oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nu daha yakında zamandan tanıtacağız.Sinan Sicimoğlu Eşkıya (Edho) dizisinde Musa rolünde

Sinan Sicimoğlu

Babası Türk annesi ise İranlı olan oyuncumuz Türkiye’de dünyaya gelmiştir. Oyunculukla geçtiğimiz senelerda tanışan Sinan Sicimoğlu, kamera karşısında ilk defa 2019 senesinde vizyona giren New York in New York sinema filmiyle geçmiştir. Filmdeki sergilediği güçle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl yani, 2020 senesinde Savaşçı dizisine konuk olmuş ve Yeni Hayat dizisinin de oyuncu ekibinde bulunan yer almıştır. Başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu sektörde çok yeni olduğu için ile ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Sporla yakında zamandan ilgilenen oyuncumuzun özellikle basketbola karşı ilgisi mevcuttur. Kamera karşısında en son 2020 senesinde Yeni Hayat dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sinan Sicimoğlu Yer Aldığı Diziler

2020 – Savaşçı
2020 – Yeni Hayat
2021 – Eşkıya (Edho)

Sinan Sicimoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisinde hayat vereceği Musa kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz tecrübeli oyuncu Sinan Sicimoğlu, sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamıyla ve bulunduğu projelere alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 575 gönderisi ve ortalama olarak 6 bin takipçisi mevcuttur. Sinan Sicimoğlu’nun resmi instagram hesabı: @sinansicimoglu

Sinan Sicimoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Sinan Sicimoğlu halen evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Sinan Sicimoğlu’nun yaşamında bilinen biri yoktur.

Eşkıya (Edho) Musa – Sinan Sicimoğlu Kıyafetleri

Bu sezon Eşkıya (Edho) dizisiyle Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan oyuncumuz üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nun özel yaşamında ve Eşkıya (Edho) dizisinde giydiği ceket, gömlek, mont, kaban, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan paylaşıyor bulunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Atv’nin reyting birincisi Eşkıya (Edho) dizisine yeni katılan Musa kişiliğini ve Musa kişiliğine hayat veren tecrübeli oyuncumuz Sinan Sicimoğlu’nu yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Sinan Sicimoğlu Eşkıya (Edho) dizisinde Musa rolünde oynayacak. Eşkıya (Edho) dizisine yeni gelen oyuncular burada.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün