Biyografi

Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel hayatın gizliliği her şey yaşandı!

Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel yaşamın gizliliği her şey yaşandı!, arayışı içine giren okurlarımız için Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel yaşamın gizliliği her şey yaşandı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel yaşamın gizliliği her şey yaşandı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Esra Erol şimdi yandı, programı yayından bile kaldırılabilir! Hakaret, iftira, özel yaşamın gizliliği her şey yaşandı!

ATV ekranlarında yayına giren Esra Erol’da programı ile alakalı bomba gibi bir iddia gündeme düştü. Özellikle bugünkü programın açılışında daha mahkeme kararının okunması ile birlikte Esra Erol’da programı yayından kaldırılıyor mu sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki ne oldu, Esra Erol’da bitiyor mu? Esra Erol ve konukları ile ilgili hakaret, iftira, Özel yaşamın gizliliği gibi bir çok değişik suçundan dava açıldı.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayına giren Esra Erol’da programında sular Durulmuyor. Esra Erol’da 18 Haziran 2021 yeni bölüm başlangıcında mahkeme kararının okunduğunu gören seyirciler büyük şok yaşadı. Mart ayında yayına giren bir olayla alakalı alınan mahkeme kararına göre canlı yayında hem sunucu Esra Erol aracılığıyla hem de canlı yayında bulunan konuklar aracılığıyla iftira atıldığı öne sürüldü. Peki Esra Erol’da programı yayından kaldırılıyor mu? Esra Erol ile ilgili bu iddialar gerçek mi?

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-2

ESRA EROL’UN KONUKLARI DAVA AÇTI

ATV’nin gündüz kuşağının en fazla izlenen programlar içinde bulunan Esra Erol’da dava şoku ile yüz yüze kaldı. Bugün programın açılışında verilen bilgilere göre Esra Erol’un programında Mart ayında işlenen bir hususta konuklardan birine karşı haksız ithamlarda bulunması sebebiyle savcılık dava açtı. Aynı zamanda program ve ithamda bulunan bireyler arası ile ilgili özel yaşamın gizliliğini ihlal, iftira ve hakaret gibi daha bir çok suçtan dava açıldığı söyleniyor.

MAHKEME ESRA EROL’UN PROGRAMININ YAYINDAN KALDIRABİLİR

Esra Erol’da 18 Haziran 2021 tarihli canlı yayınında program açılışında mahkeme kararı okundu. Programın açılışında böyle bir kararı gören seyirciler ise Esra Erol’da yayından kaldırılıyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Aslını söylemek gerekirse şimdiye kadar Esra Erol’da programında işlenen konu ve konuklar ile ilgili defalarca şikayetler yapılmış bunun yanı sıra Radyo Televizyon Üst Kurulu’na da şikayet bildirimleri gönderilmişti. Program şu an için yayından kaldırılmadı fakat mahkemede yargılamanın sürdüği bilinmekte. Yani kısa zaman zarfında Esra Erol’da hayranlarına kötü haber gelebilir ve program yayından kaldırılabilir.

Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo'yu aratmayacak

Ramo hayranlarına müjde! Öyle bir dizi geliyor ki Ramo’yu aratmayacak

esra-erol-simdi-yandi-programi-yayindan-bile-kaldirilabilir-hakaret-iftira-ozel-hayatin-1

MÜGE ANLI GİDİYOR DERKEN ESRA EROL GİDEBİLİR

Bir süredir ATV’de deprem olduğu Müge Anlı’nın yerine Esra Erol’un gün boyunca program yapacağı konuşulmaktadu. Lakin Esra Erol’da programı ile alakalı gündeme gelen bu iddialar ardından Müge Anlı gidiyor derken Esra Erol gidebilir ve ATV’de köklü bir değişiklik yaşanabilir. Şu an için kesinleşmiş bir durum yok fakat sosyal platform kullanıcıları da programda yaşanan bir çok olaya Tepki göstermeye sürdürmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün