Diziler

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?, arayışı içine giren okurlarımız için Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Ediyor!

Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Ediyor!

Tarihi dizi sevenler için son haftalarda yeni gözde Bozkır Arslanı Celaleddin oldu. Ekran macerasına bi hayli hızlı başlayan ve Son sürat devam eden dizinin hayranları her geçen gün artıyor. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini duyan bir çok kişi ise Bozkır Arslanı Celaleddin hangi günler yayınlanıyor? Bozkır Arslanı Celaleddin hangi kanalda saat kaçta başlıyor gibi suallerin cevabını inceliyor.

Türk Özbek ortak yapımı olarak yayın yaşamına başlayan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi son dönemlerin en fazla ilgi gören yapımları içinde yer alıyor. Özbekistan’da da yayına giren dizi Türkiye’de Bozkır Arslanı Celaleddin ismi ile ekrana geliyor. Bozdağ film imzalı olan dedi kısa zaman zarfında yoğun ilgi görmeyi başardı ve en fazla izlenen yapımlar arasına girdi. Tarihin gerçek akışına göre ilerleyen dizide Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov ve Saide Rametova Gibi isimler başrolü paylaşıyor.

bozkir-arslani-celaleddin-dizisi-hangi-gunler

BOZKIR ARSLANI CELALETTİN HANGİ KANALDA HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi kısa zaman zarfında seyircinin de ilgisini çekmeyi başardı. ATV’de cuma akşamları ekranlara gelen dizi her hafta büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan dizinin yayın saati ise 20.00.

BOZKIR ARSLANI CELALETTİN DİZİSİ KONUSU NE?

ATV ekranlarında yayına giren Her bölümüyle çok konuşulan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi giderek daha da heyecanlı biçimde seyirci karşısına çıkıyor. Her hafta büyük sabırsızlıkla beklenen dizi bu cuma 5 bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Harzemşahlar ve Moğol önderi Cengizhan içindeki Savaşı konu alan dizi bunun yanı sıra Harzemşahların iç iktidar savaşlarını da anlatıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün