Biyografi

Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?

Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?, arayışı içine giren okurlarımız için Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında reji hakaretleri biplemekten yoruldu! Hülya-Mehmet Karayılan olayı ne?

2 Haziran 2021 Atv, Show Tv, FOX Tv, Kanal D, Star Tv, TRT1, TV8, Kanal 7 TV yayın akışı

2 Haziran 2021 Atv, Show Tv, FOX Tv, Kanal D, Star Tv, TRT1, TV8, Kanal 7 TV yayın akışı

ATV’de hafta içi her gün yayına giren Esra Erol’da programının ekrana taşıdığı konular yaşamın içinden konuları olduğu için her gün izlenme rekorları kırmaya sürdürmekte. Her gün farklı konuları işleyen ve birbirinden enteresan hayat hikayelerini ekranlara taşıyan programda bugün de bi hayli enteresan anlar yaşandı. Özellikle Esra Erol’da 2 Haziran ATV canlı yayına Hülya-Mehmet Karayılan olayı damga vurdu. Taraflar canlı yayın sırasında birbirlerine hakaretler yağdırırken adeta reji küfür ve hakaretleri biplemekten yoruldu. ATV Esra Erol’da 2 Haziran son Bölümde yaşananlar ve Hülya Mehmet Karayılan olayının ayrıntı kısmı haberimizin detay kısmında…

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/AFRxcLtzpAA?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Esra Erol’un keyifli sunumu ile her gün ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Esra Erol 2 Haziran 2021 yeni bölümüyle bugün ekranlara geldi. Canlı yayının sona ermesinin hemen ardından seyirciler de Esra Erol’da 2 Haziran bugünkü bölüm tekrarı full izle tekrar izle alternatiflerini araştırmaya başladı. Çünkü Esra Erol’da programında bugün İşlenen konular adeta seyircilerin ağzını açık bıraktı. Özellikle Hülya Karayılan ve Mehmet Karayılan konusu çiftin birbirleri ile olan ilişkisinin dışına çıkıp üçüncü bireylere sıçrarken herkes yaşananları şaşkınlıkla izledi. Peki 2 Haziran Esra Erol’da son bölümde neler oldu? Esra Erol’da Hülya Karayılan Mehmet Karayılan olayı nedir?

esra-erolda-2-haziran-2021-canli-yayinda-3

Esra Erol’da Hülya Karayılan-Mehmet Karayılan olayı ne?

Küsleri barıştıran, boşanmak isteyen çiftlerin boşanmasına kolaylık sağlayan Esra Erol’da programında yeni bir çift olayı gündeme geldi. Esra Erol’un programına başvuran Hülya Karayılan, eşiyle bir süredir ayrı yaşadıklarını eşinin annesinden korkusu yüzünden kendisine geri dönemediğini iddia etti. Eşinden boşanmak için programa katıldığını söyleyen Hülya Karayılan aralarının bozulması hususunda kayınvalidesini suçladı kayınvalidesinin hiçbir zaman kendisini kabullenmediğini dile getirdi. Hülya Kara yılanın yanında bulunan kardeşi has hatun ise eniştesi ve eniştesinin annesi ile alakalı dile getirdikleri ile adeta ağızları açık bıraktı. Karşı tarafın da telefonla canlı yayına bağlanması ile birlikte stüdyoda Olanlar oldu.

esra-erolda-2-haziran-2021-canli-yayinda-reji-hakaretleri-biplemekten-yoruldu-hulya-mehmet-karay-5

Taraflar birbirine hakaretler yağdırdı

Esra Erol’da 2 Haziran 2021 canlı yayında Hülya Karayılan ve Mehmet Karayılan birbirleri ile yüzleşirken iki tarafta birbirlerine hakaretler yağdırdı. Hülya Karayılan eşinin kendisinden ayrılıp evi terk ettikten sonra annesinin baskısı ile yeniden bir araya gelmediğini ve şu anda da başka bir kadınla İmam nikahlı olarak birlikte yaşamaya başladığını iddia etti. Mehmet Karayılan ise şu anda İmam nikahlı bir birlikteliği olmadığını fakat boşandıktan sonra bir kadınla evlenmek istediğini kelimelerine ekledi. Hülya karayılan eşinin ihanetini belgeleyen resimleri de canlı yayına verirken kayınvalidenin telefona bağlanması ile birlikte stüdyoda sert rüzgarlar esmeye başladı. Özellikle kayınvalidenin ve Hülya Karayılan’ın birbirlerine olan hakaretleri sebebiyle reji sürekli olarak konuşmaları kesmek zorunda kaldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün