Biyografi

Esra Erol’da Elife Buse nerede? Fatma Hanım kızı Elife Buse Demir arıyor!

Esra Erol’da Elife Buse nerede? Fatma Hanım kızı Elife Buse Demir arıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Esra Erol’da Elife Buse nerede? Fatma Hanım kızı Elife Buse Demir arıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Esra Erol’da Elife Buse nerede? Fatma Hanım kızı Elife Buse Demir arıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Esra Erol’da Elife Buse nerede? Fatma Hanım kızı Elife Buse Demir arıyor!

Esra Erol’da yeni bölümde 21 yaşındaki Elif Buse Demir her yerde aranıyor. 12 Mart tarihinden bu yana kayıp olan Elif Buse Demir nerede? Elif Buse Demir kimdir? Sevgilisi kim merak ediliyor!

Sevgilisi var!

Elife Buse Demir, Mersin’e dönmeyerek Antalya’da ablasını yanında kaldı. 21 yaşında olan Elife Buse Demir Antalya’da dünyaya geldi büyüdü.Elife Buse Demir’i Fatma hanım annesi arıyor. Temelli olarak Mersin’e gitmek istemeyen Elife Buse Demir kayboldu.

Polis de arıyor!

kaybolduktan hemen sonra polise giden Fatma hanım, kızının bulunmasını istiyor. Hem polis hem Esra Erol Elife Buse Demir’i her yerde arıyor.

Elife Buse Demir kaçtı mı kaçırıldı mı?

Elife Buse Demir, kendi isteğiyle bir yere giderek yeni bir hayat kurmak istediğini polise açıkladı. Bu nedenle Elife Buse Demir kaçmadı kendi isteğiyle gitti. Lakin Elife Buse Demir nerede olduğu, şu an hangi şehir de olduğu bilinmemekte.

Isparta’da Üniversite okumak için giden Elife Buse Demir bir arkadaşı bilinmekte ve arkadaşının nerede olduğu da bilinmemekte. Gülten isimki kişi ile Elife Buse Demir neden kaçtı, kaçtığının sebebi ne Esra Erol araştırıacak.

Özellikle sevdiği biri mi vardı onun için mi kaçtı yanıt arayacak!

Elife Buse Demir bulundu!

21 yaşında Elife Buse Esra Erol buldu! KAyıp Elife canlı yayında annesiyle konuştu ve yanına geleceğini kelimelerine ekledi.

Yayınlanma Zamanı: 30 Nisan 2021, 16:40

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün