Biyografi

Fidan Martinoviç Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Fidan Martinoviç kimdir?, Fidan Martinoviç kaç yaşında?, Fidan Martinoviç evi nerede?, Fidan Martinoviç nerelidir? Fidan Martinoviç ev adresi?, Fidan Martinoviç kaç yaşında?, Fidan Martinoviç nerede oturuyor?, Fidan Martinoviç nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Fidan Martinoviç hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.Şubat.1992 senesinde doğan Fidan Martinoviç şu an için 29 yaşında ve Kova burcundandır. Fidan Martinoviç doğum yeri ise Bayrampaşa, İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelModel olarak devam ettirmektedir.

Fidan Martinoviç Kimdir? – Fidan Martinoviç Evi Nerede? – Fidan Martinoviç Nerede Oturuyor?

Fidan Martinoviç Kimdir?, evi nerede?

Fidan Martinoviç, Şubat 1992 senesinde İstanbul’da Bayrampaşa’da doğmuştur. Makedonya’lı olan anne ve babası Fidan iki yaşındayken boşanmışlar. 4 kız kardeştirler. Ablalarından biri evlenmiş, diğer ablası, iki kız kardeşi ve annesi ile birlikte Bayrampaşa’da bir evde oturmaktadır. 12 yaşındayken de en büyük düşü modellikti.

Menajeriyle kendini tanıtmaya çalıştı iki sene sonunda; 2012 senesinde Amerika’dan ‘Obvious’ dergisi Fidan Martinoviç için gelerek çekim yaptı. Daha sonra da Joy Ajans’la anlaşmaya vardı. Ocak 2014’de Elle, Şubat’ta InStyle ve Mart’ta Marie Claire ile çekim yaptı.

Milano’da bir ajansla anlaşan Fidan Martinoviç, 2014 senesinin Ekim ayında Milano’ya gidecek.

Oyuncu Blake Lively ve biraz da Kim Basinger’ın gençlik hallerine benzeyen ve boyu 178 santimetre, 54 kilo olan Fidan Martinoviç, haftanın dört günü pilates yapıyor, fitness’a da başladı ve beslenmesine de çok dikkat ediyor.

Fidan Martinoviç, menajeriniz Osman Latif ile nişanlıdır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün