Diziler

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Fox Tv’de biri bitiyor biri başlıyor! Kanal geçen senenin krizine bir daha düşmemeye kararlı. Kanalın 2 mühim dizisi final yapıyor yerine çok konuşulacak 2 dizi başlıyor!

Bu sene tüm günleri de dolu olan bir sezon geçiren ve Şavaşçı dizisini bundan dolayı bekleten ve krizi neden olan Fox Tv’de 2 dizi bitiyor 2 dizi yerine yeni başlıyor. 

Kanal bu sene açılan tek yerine Savaşçı dizisini değil Masumiyet’i koymuş ve krize neden olmuştu. Fox bu sene bu krizi yeniden yaşamamak için artık planlıı gidiyor. Kanal bu ay 2 diziyi bitiriyor yerlerine hemen yeni dizilerini yayına sokuyor.

DEV KADRO FİNALİ ENGELLEYEMEDİ

Fox Tv’de bu sene büyük umutlarla başlayan kadrosunda bulunan Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ’un olduğu Masumiyet yeterli reytingleri alamayınca final yapmaktan kaçamadı. Dizi önümüdeki hafta ekranlara elveda diyecek. 

Massumiyet dizisinin kaşesi yüksek oyuncuları alınan reytingleri dengelemeyince yapımcı daha fazla zarar etmek istmedi. Dizi ilk bölümlerde çok konuşulsa da sonraki bölümlerde ilgi görmedi. Magazinde her hafta yer edinerek adından söz ettirmeyi başarsa da artık magazin haberleri de etkili olamadı. Dizi finalden kaçamadı.

Masumiyet dizisinin yerine ise Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in başrolünde olduğu dönem dizisi Kanunsuz Topraklar gelecek. Kanunsuz Topraklarda Zonguldak’ta bir maden şifrketinda ki imkansızlıklarla dolu aşk hikayesinnin İstanbul’a taşınmasına şahit bulunacağız. 

ŞAŞIRTAN FİNAL KARARI

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

Fox bir diğer şaşırtan dizi final kararı ise Mucize Doktor oldu. İlk bölümlerini defalarca vererek reyting rekoru kırmasını sağlayan Fox Tv ardından diziden aynı etkiyi alamadı. Lakin herkes yine de Doktorlar gibi uzun ömürlü bulunacağını düşünmüştü ki oyuncuların diziden ayrılmak istemisi sonrası final kararı bilgisi verildi. 

Taner Ölmez ve Onur Tuna’nın yeni dizilerde yeni karakterlerle boy göstermek istemesi üzerine dizi özellikle Taner Ölmez olmadan daha fazla devam edemeyeceği görüşüne vardı. Oldukça fazla teklif alan Taner Ölmez’in önümüzdeki sezon hem dijital platformda filmle hem de ekranlarda yeni dizisi ile boy göstereceği bilgisi de bilgisine ulaşıldı.

Fox Tv’de Mucize Doktor dizisinin yerine ise Kore uyarlaması Cunning Single Lady dizisinin uyarlaması gelecek. Dizide Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Melisa Döngel, son kez Afili Aşk ve Kimsesizlar adlı dizileri ile ekrana gelen Burcu Özberk, Baraj dizisiyle ekranlara yeni veda eden Burak Yörük ve İlhan Şen bulunacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün